BeinCryptoKriptohaber

Bu Ücretsiz Yapay Zeka Yazılımı, Hedge Fonlarını sekteye uğratıyor ve Solana, WIF ve SHIB’den kar elde ediyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Yapay Zekanın (AI) hızlı gelişimi, daha erken ve daha kesin tıbbi teşhislerden sürücüsüz araçların geliştirilmesine kadar sayısız fayda sağladı. Bu yıkıcı teknoloji aynı zamanda insanların yerini alıyor ve potansiyel olarak birçok sektörde çok çeşitli işleri geçersiz kılıyor.

Derin öğrenme ve üretken yapay zeka gelişmelerindeki ilerlemelerin en büyük etkiyi yarattığı alanlardan biri de finans.

En İyilerle Yarışın

Bu bir yatırım devriminin başlangıcıdır ve yapay zekaya liderlik etmek Algosone.aiHerkesin ticaret yapmasına olanak sağlamak için özel olarak tasarlanmış, %100 ücretsiz, tam otomatik bir ticaret platformu.

Gelişmiş büyük dil modellerini ve yeni nesil derin öğrenme araçlarını kullanarak kurumsal düzeyde algoritmalar Bu, çok sayıda finansal veriyi analiz edecek, stratejiler oluşturacak, riski azaltacak ve çeşitli bir portföyü yönetecek.

Her yeni işlemden, kullanıcıdan ve veri kümesinden öğrenen AI bot, riski dengeleme hassasiyetini sürekli olarak geliştiriyor ve fiyat gidişatlarını tahmin etme doğruluğunu geliştiriyor.

Makine öğrenimi yeteneklerinde ve bunların halka ücretsiz olarak erişilebilirliğinde yaşanan bu ileri sıçrama, hedge fonlarının algoritmik ticaret üstünlüğünü ortadan kaldırarak gerçek bir hedge fonu kesintisine yol açıyor.

Bu, bugüne kadarki en ileri düzeydeki statükoya yönelik bir tehdittir. Yapay zeka tabanlı ticaret araçları yalnızca büyük miktarda varlık yönetimi ücreti ödeyebilen büyük yatırımcılara hizmet vermek için kullanılır.

Daha Güvenli Hissedin, Daha Akıllı Ticaret Yapın

Yapay zeka alanındaki gelişmeleri çevreleyen belirsizliklerin çoğu, bir makineye güvenme korkusundan kaynaklanıyor. Bu, zorlukla kazandığınız sermayenizi bir bota devrettiğiniz ticaret dünyasında asla daha doğru değildir. Yapay zeka kullanmak, yerleşik bir yatırım fonuna göre çok daha az güvenilir, emniyetli ve hesap verebilir olabilir.

Ancak AlgosOne bu engeli aşmak için önemli adımlar attı.

Her şeyden önce, şirket inanılmaz derecede gelişmiş makine öğrenme 7/24 insan gözetimi ile yetenekler ve eşsiz hesaplama gücü. Gerçek insanların yargıları ve deneyimleri yeri doldurulamaz.

Bu nedenle AlgosOne’un, hatalı veri örneğine veya yapay zekanın hazırlıksız olacağı olağanüstü bir kara kuğu piyasası olayına karşı koruma sağlamak için fiyatları takip eden ve sistemi izleyen 24 saat risk yönetimi ekipleri vardır.

Ayrıca şirket, sektörün en zorlu düzenleme gerekliliklerine bağlı kalarak lisanslı ve yetkilidir.

Buna A dereceli bankalar ve varlıklarla ortaklıklar da dahildir güvenlik platformlar, şirket ve müşteri hesaplarının ayrılması, tüm müşteri bakiyelerini karşılayacak yeterli bakiyeye sahip bir müşteri koruma fonunun sürdürülmesi, sıkı teknik güvenlik protokollerinin uygulanması ve KYC ve AML’ye bağlılık, müşteri tanımlama ve kara para aklamayı önleme prosedürleri.

Buna ek olarak, kullanıcılar, riski dengelemek için riskten korunma, tasfiyeyi önlemek için işlem büyüklüğü sınırlamaları ve otomatik durdurmalar ve limitler de dahil olmak üzere her işlemde sıkı risk azaltımından yararlanır. Algoritma aynı zamanda kullanıcı portföylerini çeşitlendirerek birden fazla platformda işlem yaparak riski yayar. varlık sınıflarıForex, kripto para birimleri, hisse senetleri, emtialar, endeksler ve tahviller dahil.

Adil, Kârlı ve Erişilebilir

Bugüne kadar yapay zeka tabanlı ticaret çözümlerine geniş çapta erişilemedi. En son yapay zeka teknolojisini kullanan yüksek kaliteli sistemler inanılmaz derecede pahalı olma eğilimindeydi ve bu nedenle üst düzey yatırım firmalarının ve hedge fonlarının neredeyse ayrıcalıklı alanı olarak kaldı.

Genel kullanıma sunulanlar, kullanıcının kendi stratejilerini kodlamasını gerektiriyordu; programlama yeterliliği ve ticaret stratejileri ile risk azaltma önlemlerini oluşturma ve otomatikleştirme becerisi gerektiriyordu.

Ancak AlgosOne’da bunların hiçbiri gerekli değildir. Algoritmik ticaret devriminin özü basitliktir. Sadece kayıt oluyorsunuz, para yatırıyorsunuz, hepsi bu. Algoritma kesinlikle her şeyi yapar. Hiçbir ticaret deneyimi, programlama bilgisi veya finansal altyapı gerekmez.

Ayrıca, büyük miktarda katılım gerektiren bir yatırım fonunun aksine AlgosOne, 300$ kadar düşük bir başlangıç ​​depozitosuna izin veriyor.

AlgosOne’da alım satım ve bileşik işlemden kazandığınız miktar, yatırımlarınıza bağlı olacaktır. ticaret katmanı. Kademe ne kadar yüksek olursa, her gün ticaret hesabınız aracılığıyla daha fazla sayıda ve daha büyük miktarlarda işlemler gerçekleştirilir.

Her katman için AlgosOne, yapay zeka ticaret alanındaki herhangi bir rakibin elde ettiği karlardan önemli ölçüde daha yüksek olan beklenen bir yıllık kar yüzdesi aralığı yayınlıyor. Ayrıca geçmiş veriler, AlgosOne’un sürekli olarak bu kâr hedeflerine ulaştığı veya bu hedefleri aştığı kanıtlanmış bir performansı ortaya koyuyor.

Ayrıca hem kurumsal hem de perakende rakiplerinden farklı olarak AlgosOne’un çekirdek sermayenizi aşındıracak herhangi bir ücreti yoktur. Yatırdığınız her şey kazanmaya gider ticari kazanç.

  • Giriş ücreti yok
  • Abonelik ücreti yok
  • Depozito ücreti yok
  • Varlık yönetimi ücreti yok
  • Hesap bakım ücreti yok
  • Spread/işlem ücreti yok

Tek ücret, yalnızca kazanan işlemlerde alınan %20’lik bir komisyondur. Kâr getirmeyen işlemlerde sadece orada değil komisyonsuzancak kullanıcı, tazminat olarak orijinal ticari yatırımın bir yüzdesini geri alabilir.

Komisyonlardan elde edilen tüm para platforma geri aktarılıyor. %50’si rezerv fonundaki dengenin korunmasına ve kaybedilen işlemlerde tazminat sağlanmasına ayrılırken diğer %50’si platform operasyonlarına, 24 saat canlı destek, teknik bakım ve risk yönetimi ekiplerine ödeme yapılmasına gider.

Çözüm

Işık hızında gelişen bu yapay zeka ticaret botu devrimi, makine öğrenimi araçlarının giderek daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlıyor. Artık bu yıkıcı teknolojinin her seviyedeki perakende yatırımcılara ücretsiz olarak sunulması, hedge fonu için yeni zorluklar yaratıyor. Kurumsal çapta ticaret teknolojisinden yararlanmak ister misiniz? Bugün başlayın ve AI ticaret hesabı açın AlgosOne ile!

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/this-free-artificial-intelligence-software-is-disrupting-hedge-funds-and-making-profits-on-solana-wif-and-shib/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir