BeinCryptoKriptohaber

Bu Varlık Neden Borsalara 26 Milyondan Fazla MATIC Boşaltıyor?

Polygon üzerindeki satış baskısı (MATİK) Celsius’un 25,76 milyondan fazla tokeni Binance ve Crypto.com’a taşımasıyla artıyor.

MATIC, Aralık 2023’te 1 doları aştığında ilgi odağı haline geldi. Ancak fiyat o zamandan bu yana zor durumda kaldı ve yerel zirveden %25’in üzerinde düşüş yaşadı.

Büyük Kuruluş Merkezi Borsada MATIC Mevduat Fazlasına Neden Oluyor

zincir üstü analiz platformu Spot zinciri Celsius’un Binance ve Crypto.com gibi merkezi borsalara para yatırdığını gösteriyor. Spesifik olarak, kuruluş adresi 18,79 milyon dolar değerinde 22,73 MATIC yatırdı. Binance ve 2,47 milyon dolar değerinde 3,02 jeton Crypto.com.

Devamını oku: Poligon (MATIC) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey.

Merkezi borsalara yatırılan paranın ardından Celsius adreslerinde hala 27,88 milyon dolar değerinde 34,08 milyon MATIC bulunuyor. güncel piyasa fiyatı.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, Celsium’dan yapılan her para yatırma işleminden sonra MATIC fiyatının düştüğünü gösteriyor. Bu olasılığını gösterir Celsius jetonları satıyor bunları merkezi borsalara gönderdikten sonra.

Santigrat Mevduatları Polygon (MATIC) Fiyatını Düşürüyor
Santigrat Mevduatları Poligon (MATIC) Fiyatını Düşürüyor. Kaynak: Spot zinciri

Ayrıca Çarşamba günü BeInCrypto, zincir üstü bir analiz platformunun yükseldiğini bildirdi. Polygon Vakfı’nın MATIC tokenlerini tahsisiyle ilgili endişeler. Bu tartışmaların ortasında tokenın fiyatı şu şekilde: Yerel zirvesi olan 1,09 dolardan %25’in üzerinde düşüş yaşadı.

Aşağıdaki ekran görüntüsü son zamanlarda merkezi borsalarda MATIC mevduat fazlası olduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz yedi gün içinde merkezi borsalardaki MATIC tokenlarının bakiyesi 11,48 milyon arttı.

Devamını oku: Kripto Piyasasında Akıllı Paranın Takibine İlişkin Kapsamlı Bir Kılavuz

MATIC Ağ Akışları
MATIC Ağ Akışları. Kaynak: Bloğun içine

Bununla birlikte teknik analistler MATIC’in daha yüksek zaman dilimlerinde güçlü olacağını öngörüyor. Analist @Moneytaur_, 0,55 dolarlık fiyat aralığının daha yüksek bir zaman dilimi (HTF) satın alma fırsatı olduğuna inanıyor.

MATIC Fiyat Performansı
MATIC Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

“HTF yapısı henüz bozulmadı, bu nedenle BTC HTF < seviyesini kapatmadığı sürece kısa vadeden ziyade daha sonra dikkate alınması gereken bir seviye (uyarıları yakın ve soğuk olarak ayarlayın), bu da MATIC'te 0,55 dolar olasılığını oldukça artıracaktır. " ayrıntılı @Moneytaur_.”

Sonuç olarak, Celsius varlık cüzdanlarından borsalara MATIC transferleri satış baskısını artırabilir. Bu arada Polygon Vakfı’nın token tahsisine ilişkin endişeler devam ediyor. Analistler, devam eden piyasa karmaşıklığının ortasında potansiyel bir MATIC satın alma fırsatı için 0,55 doları ihtiyatlı bir şekilde izliyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/entity-sends-matic-exchanges/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir