BeinCryptoKriptohaber

Bu Yapay Zeka Kriptoları Tek Bir ASI Tokenında Birleşebilir

SingularityNET, Fetch.ai ve Ocean Protokolünün kripto tokenlerini birleşik bir ASI tokeninde birleştirmenin eşiğinde olduğu bildiriliyor.

Bu potansiyel konsolidasyon, merkezi olmayan yapay zeka (AI) pazarında önemli bir değişime işaret eden, 7,5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir değere sahip, tamamen seyreltilmiş bir değere sahip bir varlık yaratabilir.

SingularityNET, Fetch.ai, Ocean Protokol Gözü ASI Tokenı

Blockchain tabanlı yapay zeka çözümleri geliştirme çabalarıyla bilinen yapay zeka-kripto firmaları üçlüsü, ileri düzeyde tartışmalar bu birleşme hakkında. Müzakerelere yakın kaynaklar, bir duyurunun 27 Mart gibi erken bir tarihte yapılabileceğini belirtiyor. Ancak bu, ilgili toplulukların onayına bağlı.

Bu stratejik hamle, bir ülkenin gelişimini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. merkezi olmayan yapay zeka platformutüm tarafların paylaştığı bir vizyondur.

Tokenlarının ASI tokeniyle birleştirilmesine rağmen SingularityNET, Fetch.ai ve Ocean Protokolü operasyonel bağımsızlıklarını koruyacak. Ancak Süper İstihbarat Kolektifi çatısı altında işbirliği yapacaklar. Bu yeni koalisyona SingularityNET’in kurucusu ve CEO’su Ben Goertzel liderlik edecek.

Bu arada, Google tarafından satın alınmadan önce DeepMind’e yaptığı ilk yatırımla dikkat çeken Fetch.ai’nin CEO’su Humayun Sheikh, bu gelişmekte olan kolektifin başkanı olacak.

Bu varlıkların yakınlaşması, aralarında artan yarışı yansıtıyor. Yapay zeka odaklı platformlar merkezi olmayan yapay zeka teknolojisine öncülük etmek. Merkezi olmayan yapay zekanın, yapay zeka teknolojilerine erişimi demokratikleştirmeyi amaçladığını belirtmekte fayda var. Amaç, Alphabet ve Microsoft gibi teknoloji devlerinin kontrolünden uzaklaşarak şirketlerin yalnızca hissedar çıkarlarını ön planda tutmamasını sağlamaktır.

Yerli jetonlar SingularityNET (AGIX), Fetch.ai (FET) ve Okyanus Protokolü (OCEAN) duyurunun ardından önemli bir artış gördü. AGIX, FET ve OCEAN, yatırımcıların daha fazla kazanç öngörmesiyle sırasıyla %15, %16 ve %30 artış gösterdi.

“Yapay zeka tabanlı gösterge geliştirmek doğru bir karardı! Artmaya devam edecek,” kripto analisti Yaroslav Krasko söz konusu.

Devamını oku: 2024’ün En İyi 9 Yapay Zeka (AI) Kripto Para Birimi

AGIX, FET, OCEAN Fiyat Performansı
AGIX, FET, OCEAN Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

SingularityNET, Fetch.ai ve Ocean Protokolünün ASI tokenıyla birleştirilmesi önerisi, daha kapsayıcı ve merkezi olmayan bir geleceğe doğru cesur bir adımı temsil ediyor. İşbirliğinin önemini vurgulayarak yapay zeka ve blockchain sektörlerinin yenilikçi ruhunu örneklendiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/singularitynet-fetch-ocean-merge-ai-token/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir