BeinCryptoKriptohaber

Bu Yeni Solana Meme Coin 20X Yükseliyor

Pepe’nin arkasındaki sanatçı Darkfarms tarafından yaratılan Book of Meme (BOME) tokeni üç saat içinde 20 kat arttı. Bu dikkate değer artış, kripto varlığın piyasa değerini yaklaşık 400 milyon dolara çıkardı.

BOOK OF MEME altcoin’inin ön satışı 13 Mart’ta başladı ve katılımcıların belirtilmemiş miktarda para göndermesine olanak tanıdı. Solana (SOL) belirlenmiş bir adrese.

Solana Meme Coin Yükseliyor

BOME, Çin-İngiliz topluluğu içinde hızla ilgi kazandı. Ön satış beklenmedik bir şekilde 10.131 SOL elde etti ve Darkfarms’ın 500 ila 600 SOL beklentilerinin çok ötesine geçti. Ezici tepki, satış öncesi fonların tahsisi konusunda daha sonra topluluk oylamasına yol açtı.

Ön satışın ardından Darkfarms, toplanan fonları bir likidite havuzuna entegre ederek BOME’un başlangıç ​​fiyatını 0,0000496 $ olarak belirledi. 100 SOL’luk büyük satın alma siparişleri, fiyatın 0,0012 $’a yükselmesine yol açan oldukça likit bir piyasa yarattı. Bu artış daha sonra tokenin piyasa değerini 375 milyon dolara çıkardı.

BOME’un yükselişinin ardından BitMart ve HTX’in de aralarında bulunduğu birçok borsa, varlığı listeleyeceklerini söyledi. Bitmart daha sonra altcoin’in birincil listelemesini ilk USDT işlem çiftiyle doğruladı.

“BitMart, BOOK OF MEME’nin (BOME) 14 Mart 2024’te ana listelemesini duyurmaktan heyecan duyuyor… Para yatırma özelliği: Mevcut… Ticaret Çifti: BOME/USDT,” BitMart söz konusu.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

BOME solana meme coin fiyatı
BOME/USD Fiyat Tablosu. Kaynak: CoinGecko

Book of Meme, güncellenebilir bir elektronik dergi, bir meme oluşturma aracı ve nane olmayan JPEG’ler içeren kapsamlı bir meme kütüphanesinden oluşur. Pepe meme parasının arkasındaki sanatçı tarafından Solana üzerine inşa edilen proje, Arweave’i kullanıyor. IPFS’lerve veri depolama için yazıtlar ve zincirler arası depolama için sosyal bir platform olarak ikiye katlanır. Daha sonraki planları arasında, belirli bir meme ile ilgili depolanan tüm içeriği bağlamak için tek bir NFT kullanılması yer alıyor.

BOME’lar kabarmak daha geniş bir yükselişle örtüşüyor meme madeni para sektörü yakın zamanda 40 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Bu yılın başlarında Dogecoin (DOGE), Pepe (PEPE) ve Dogwifhat (WIF) ön sıralarda yer aldı. WIF %45 artıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,45 doları belirledik.

Devamını oku: Mart 2024’te Yatırım Yapılabilecek En İyi Altcoinler Hangileri?

Ancak son dönemdeki artış Solana ağ etkinliği aynı zamanda kötü niyetli aktörlerin de ilgisini çekmiştir. Güvenlik BlockAid firması kriptoyu bildirdi dolandırıcılık iki ay önce Solana kullanıcılarını hedef alıyordu. cüzdan süzücü saldırıları.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/solalna-meme-coin-bome-skyrockets/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir