BeinCryptoKriptohaber

Büyük Token Kilidinin Ardından Binance’e 8,95 Milyon Arbitrum (ARB) Gönderildi

TahkimÖnde gelen bir Ethereum Layer 2 ölçeklendirme çözümü olan , yakın zamanda token kilidinin açılmasının ardından yatırımcılar arasında önemli bir varlık değişimi yaşadı.

Bu hareket geçtiğimiz gün fiyatını önemli ölçüde etkiledi.

Kripto Balinaları Binance’e 8,95 Milyon ARB Gönderdi

16 Mart’ta, büyük bir beklentinin ortasında, Katman 2 ağı nihayet değeri 2 milyar doların üzerinde olan 1 milyarın üzerinde ARB tokenini piyasaya sürdü. Bu etkinlik, kripto topluluğunun potansiyel etkisine dair farklı bakış açıları sunmasıyla yakından izlendi.

Hemen ardından belirteç kilidini açblockchain analiz firması SpotOnChain tanımlanmış Altı cüzdan, ağın hak kazanma sözleşmelerinden tokenleri alıyor ve ardından bunları kripto borsalarına aktarıyor. SpotOnChain’in verileri, bu adreslerin yaklaşık 16,4 milyon dolar değerinde 8,95 milyon ARB tokenini Binance’e taşıdığını ortaya çıkardı. Dikkat çekici bir şekilde, bu cüzdanlarda hala yaklaşık 56,7 milyon dolar değerinde 32,95 milyon ARB tokeni bulunuyor.

Genellikle borsalara yapılan transferler düşüş yönlü bir olay olarak görülüyor çünkü bu, sahibinin kripto varlıklarını elden çıkarmak istediğini gösteriyor.

Devamını oku: Arbiscan: Arbitrum Blockchain Explorer için Kapsamlı Bir Kılavuz

Arbitrum ARB transferleri
Arbitrum ARB İşlemleri. Kaynak: SpotOnChain

Bu transferler beraberinde daha geniş kripto para birimi piyasasının gerilemesikatkıda bulundu ARB’nin fiyatı 1,62 dolara düşerek Ocak ayından bu yana en düşük seviyesini gördü. Ancak hafif bir toparlanma yaşandı ve fiyat 1,70 dolara yükseldi. Bununla birlikte, son fiyat düşüşü geçen hafta yaklaşık %20’lik önemli bir değer kaybını yansıtıyor.

Buna rağmen piyasa gözlemcileri, Arbitrum’un potansiyelini göz önünde bulundurarak mevcut gerilemeyi yatırımcıların varlıklarını artırma fırsatı olarak görüyor. DeFiLlama veriler şunu gösteriyor Arbitrum, en büyük Ethereum Layer 2 çözümüdür. Protokol, önemli merkezi olmayan döviz hacmi ve 4,087 milyar dolarlık kilitli toplam değer (TVL) ile kanıtlandığı gibi piyasaya hakim durumda.

Devamını oku: Arbitrum (ARB) Fiyat Tahmini 2024/2025/2035

Ayrıca blockchain analitik firması IntoTheBlock, Ethereum tabanlı Layer 2 ağlarının toplam işlemlerinin %55’inden fazlasını oluşturduğunu ortaya çıkardı.

IntoTheBlock, “En iyi Ethereum L2’ler arasında 1,8 milyondan fazla günlük işlem var ve Arbitrum, toplamın 1 milyondan fazlasını oluşturuyor.” söz konusu.

Protokolün son entegrasyonu Dencun Yükseltmesi işlem ücretlerini önemli ölçüde azalttırekabet gücünü daha da artırıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/arbitrum-arb-price-token-unlock/

Diğer Yazılar

1 of 3.913

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir