BeinCryptoKriptohaber

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Ocak 2025’e kadar 8$

Cardano’nun ADA fiyat performansı, gözle görülür bir düşüş düzeltmesinin ardından bu yıl nispeten durgun bir eğilim sergiledi.

Yine de ADA’nın kaderinde önemli bir geri dönüş yaşanabilir. Sektör uzmanları, Nisan 2024’ten itibaren potansiyel bir fiyat artışı bekliyor.

ADA Fiyat Tahmini: Ocak 2025’e kadar 8$

BeInCrypto’nun Küresel Haber Müdürü Ali Martinez, ADA’nın mevcut fiyat hareketinin 2020 sonundaki seyrini yansıttığını belirtti. Bu dönemde ADA, Kasım 2020’de başlayan ve Ağustos 2021’de 3 dolarlık piyasa değerinde sona eren boğa koşusu öncesinde çoğunlukla yatay işlem gördü.

Benzer şekilde, tarih, Ocak 2025’te kabaca 8 dolara ulaşan bir boğa koşusundan önce Nisan 2024’e kadar uzanan uzun bir konsolidasyon aşamasıyla tekerrür edebilir. Böyle bir yükseliş senaryosu, ADA fiyatında %1.797,67’lik olağanüstü bir artışa işaret ediyor.

Martinez, “Modeller aynı hizaya gelirse ve Cardano 2020 sonundaki fiyat davranışını yansıtırsa, ADA’nın Nisan 2024’e kadar konsolidasyon aşamasında kalacağını ve bir sonraki boğa rallisine zemin hazırlayacağını tahmin edebiliriz” dedi. söz konusu.

Devamını oku: Cardano (ADA) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Cardano (ADA) Fiyat Hareketi Tahmini
Cardano (ADA) Fiyat Hareketi Tahmini. Kaynak: Ali Martinez

Şu anda ADA, son 24 saatte %3,14’lük ve geçen aya göre %9,95’lik bir düşüşü yansıtan 0,50 dolar civarında işlem görüyor. Yine de 18 milyar dolarlık piyasa değeriyle sekizinci en büyük dijital varlık olmaya devam ediyor.

Cardano Ağı Büyümeye Devam Ediyor

ADA’nın mütevazı fiyat performansına rağmen Cardano’da devam eden gelişmeler blok zinciri ekosistemini genişletme konusunda dirençli bir kararlılık sergiliyor. Gerçekten de Cardano’nun en son gelişmesi rapor 157 başlatılan projeyi öne çıkarıyor ve ek olarak 1.322’si aktif geliştirme aşamasında.

Kolaylaştırıcı önemli bir bileşen olan Plutus alfabesinin geliştirilmesindeki dikkate değer ilerleme dikkat çekicidir. akıllı sözleşmeler üzerinde Cardano ağı. Mevcut sayım 6.356 Plutus V1 komut dosyasını ortaya koyarken, Plutus V2 komut dosyalarının sayısı 18.821’e yükseldi.

Cardano ekosisteminin gelişimi
Cardano Haftalık Gelişim Raporu. Kaynak: IOHK

Eş zamanlı olarak Cardano’nun altyapısı, performans iyileştirmeleri ve yeni özelliklerin eklenmesiyle sürekli olarak güçlendirildi. Örneğin, Voltaire aşaması, Merkezi olmayan yönetişime vurgu yaparak son zamanlarda önemli ilerlemeler kaydetti.

“Eğitim ekibi, Afrika Blockchain Merkezi (ABC) ile işbirliği içinde Cardano geliştirici eğitim kursunun ikinci yinelemesini planlıyor. Ayrıca Haskell Eğitim Kampı kursunun diğer derslerini de güncellemeye devam ediyorlar.” IOHK katma.

Geçen ay BeInCrypto, Cardano’nun lider konumda olduğunu bildirdi. geliştirici etkinliği Blockchain muadilleri arasında.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/cardano-ada-price-prediction-bull-rally/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir