BeinCryptoKriptohaber

Celestia (TIA) Fiyatı Nisan Ayında Yükseliş Hedefliyor

Celestia’nın (TIA) fiyatı oldukça düşüş eğilimi gösteren bir Mart ayı geçirdi ancak bu, iyimser yatırımcı grubunun bir yükselişten umutlu kalmasını engellemedi.

Bu, kötümserliklerinin fiyat hareketini engellememesi koşuluyla Nisan ayında yükselişle sonuçlanabilecek davranışlarında açıkça görülüyor.

Celestia Fiyatı Geri Dönecek mi?

Celestia’nın fiyatı el değiştiriyor Bu yazı yazıldığı sırada 13,8 dolardı ve 13 dolardan zar zor toparlanabiliyordu. Ancak bu, TIA yatırımcılarının altcoin üzerinde yükselişe yönelik bahisler koymaya devam ederken sahip oldukları iyimserliği yavaşlatmadı.

Celestia’nın Finansman Oranı şu anda olumlu. Fonlama oranı sürekli olarak kullanılan bir mekanizmadır. vadeli işlemler Yatırımcıların uzun veya kısa sözleşmeler yapıp yapmadığını gösteren sözleşmeler. Pozitif fonlama oranları birincisine işaret ederken, negatif faiz oranları ikincisine işaret ediyor.

Celestia Finansman Oranı.
Celestia Finansman Oranı. Kaynak: Madeni paraGkız

TIA’nın olumlu oranı, düzeltmeye rağmen tüccarların fiyatta artış beklediklerini gösteriyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi yükseliş sinyali verdiği için tahminlerinde kısmen haklılar.

Devamını oku: 2024 Yılında Yaklaşan En İyi Airdrop’lar

MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama), bir menkul kıymetin fiyatının iki hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren, trendi takip eden bir momentum göstergesidir. Yükseliş ve düşüş eğilimlerini tanımlamak için kullanılan bir MACD çizgisi ve bir sinyal hattından oluşur.

Celestia MACD.
Celestia MACD. Kaynak: Ticaret Görünümü

Şu anda gösterge, altcoin’in yükseliş eğiliminin zirvesinde olduğunu gösteriyor. Bu, eğer devam ederse TIA’yı daha da yükseltecek olan yükseliş momentumunun sinyalini veriyor.

TIA Fiyat Tahmini: Bundan Sonra Ne Beklenmeli?

Celestia’nın Fiyat, Mart ortasında kaydedilen %28’lik düşüşün bir kısmını geri aldı. Yukarıda belirtilen koşullara bakıldığında, bir yükselişin şansı yüksek görünüyor ve bu da muhtemelen TIA’yı 18 dolara gönderecek.

TIA/USDT 1 günlük grafik.
TIA/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 10 Kripto Parası

Ancak perakende yatırımcılar şu anda hafif bir karamsarlık sergiliyor. Sahip oldukları genel düşünce olumsuzdur ve bu da devam edebilir. TIA önemli bir mitinge tanık oldu.

Celestia Ağırlıklı Duygu.
Celestia Ağırlıklı Duygu. Kaynak: Santiment

Mevcut kazançlarını daha fazla kayıptan korumak için hareket etmeleri halinde, Celestia’nın fiyatı desteğini kaybedebilir 13,08$ ve 11,5’e düşerek bunun aşılması yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/tia-holders-optmistic-price-april/

Diğer Yazılar

1 of 3.913

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir