BeinCryptoKriptohaber

Celestia (TIA) Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir mi?

Celestia (TIA) fiyatı 13 Ocak’tan bu yana yükselerek uzun vadeli yükselen destek trend çizgisini doğruladı.

TIA, tüm zamanların en yüksek seviyesinden önceki son direnç alanına yaklaşıyor. Şubat ayında ulaşacak mı?

Celestia Uzun Vadeli Destekten Geri Döndü

Günlük zaman çerçevesinin teknik analizi şunu göstermektedir: TIA fiyatı artan bir destek trendiyle birlikte arttı Yukarı yönlü hareket, 15 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20,40 $ ile doruğa ulaştı.

Sırasında TIA daha sonra düştü ve trend çizgisini doğruladı ve 23 Ocak’ta mevcut sıçramayı başlatan yatay bir destek alanı. Şu ana kadar trend çizgisi 90 gündür var.

Celestia (TIA) Fiyat Hareketi
TIA/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) yükseliş eğilimi gösteriyor. Piyasa tüccarları şunları kullanır: RSI Aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağına karar vermek için bir momentum göstergesi olarak kullanılır.

50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösterirken, 50’nin altındaki okumalar tam tersini gösteriyor. RSI 50’ye sıçradı TIA fiyatı trend çizgisinde sıçradıhareketi meşrulaştırıyor.

TIA Fiyat Tahmini: Fiyat Tüm Zamanların Yeni En Yüksek Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak?

altı saatlik zaman dilimi teknik analizi aynı zamanda yükseliş görünümü de veriyor. Grafik şunu gösteriyor: TIA fiyatı yükselen bir paralel kanalda işlem görüyor ve 17 dolarlık yatay alanı geri aldı. Artık bölgenin destek sağlaması bekleniyor.

Altı saatlik RSI 50’nin üzerinde ve artıyor, bu da yükselişi meşrulaştırıyor.

Kripto para tüccarı ve analisti Altcoin Sherpa, TIA’nın bir sonraki ayağından önce biriktiğini belirtiyor. Tweet attılar:

$TIA: Eğer hoşunuza gidiyorsa, bu mevcut konsolidasyon aralığına ölçeklenebileceğinizi düşünüyorum. Bu güçlü hareket edenlerin uzun bir kesme periyoduna sahip olduklarını ve ardından bir sonraki sürüşe geçtiklerini görebilirsiniz. Gerçekten 1 günlük ticaret değil, daha çok bir salınım/yatırım IMO’su.

TIA yukarı doğru hareket etmeye devam ederse, 20 dolardaki bir sonraki dirence ulaşabilirMevcut fiyatın %10 üzerinde. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden önceki son direnç alanıdır ve kanalın direnç trend çizgisiyle örtüşmektedir.

Celestia (TIA) Fiyat Hareketi
TIA/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Buna rağmen yükseliş TIA fiyat tahmini17 doların altındaki bir kapanış yükseliş tezini geçersiz kılacak ve en yakın destek olan 13 dolara doğru %30’luk bir düşüşe neden olabilir.

BeInCrypto içinEn son kripto piyasası analizi, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/celestia-price-new-all-time-high-next/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir