BeinCryptoKriptohaber

Chainlink’i (LINK) 200 Dolara Çıkaracak Katalizör Bu

Chainlink’in (LINK) finansal gidişatı, Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü (CCIP) gelirinin iki ayda %180 artmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Çok zincirli köprüleme platformunun artan şekilde benimsenmesinin yol açtığı bu artış, LINK’i 200 dolar seviyesine doğru potansiyel bir tırmanışa konumlandırıyor.

Finansal bir yükselişle CCIP’nin ücret geliri Ocak ayındaki yaklaşık 61.728 $’dan Mart ayının ilk yarısında etkileyici bir şekilde 174.000 $’a sıçradı. Kumdan tepe Analytics, Temmuz 2023’teki lansmanından bu yana protokolün toplam gelirinin 380.818 dolara ulaştığını bildirdi.

Ücret katkılarını analiz eden Ethereum katman-2 protokolü Tahkim %28 ile önde, onu %24 ile Base takip ediyor. Sonuç olarak Chainlink’in stratejik hamleleri meyvesini verdi ve finansal ve operasyonel ayak izini geliştirdi.

Devamını oku: Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Chainlink CCIP Kümülatif Ücretler
Zincir bağlantı CCIP Kümülatif Ücretler. Kaynak: Kumdan tepe

Topluluk elçisi “ChainLinkGod” vurgulanmış CCIP ücretlerinin işlem gaz maliyetlerini karşılamak ve hizmet sağlayıcılara ödeme yapmak üzere tasarlandığını. Üstelik, Chainlink’in stratejik entegrasyonları evlat edinmeyi hızlandırdı.

Bunlar arasında Metis katman-2 ağı, denetim kuruluşu Code4rena, stabilcoin firması Circleve önemli bir ittifak Güney Koreli oyun geliştiricisi Wemade.

Üstelik, SWIFT ile işbirliği 2022’de bir token transfer projesi için yapılan açıklama, Chainlink’in genişleyen etkisinin altını çizdi. CCIP’nin özü, güvenli veri erişimini kolaylaştırmaktır. akıllı sözleşmelergüvenilir zincir dışı ve blockchain bağlantısının sağlanması merkezi olmayan Oracle ağı.

Fiyat dinamikleri Chainlink pazardaki güçlü varlığını yansıtıyor11 Mart’ta iki yılın en yüksek seviyesi olan 22,86 dolara yükseldi. Şu anda LINK, haftalık grafikteki ters baş ve omuz formasyonundan türetilen 18,26 dolarlık destek seviyesini test ediyor. Bu desteğin üzerinde kalırsa, Mayıs 2021’in en yüksek seviyesi olan 53 dolara kademeli bir yükseliş makul görünüyor.

Devamını oku: Chainlink (LINK) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Chainlink (LINK) Fiyat Performansı
Chainlink (LINK) Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak toplumun görünümü daha da iyimser. Analist Satoshi Flipper, LINK’i 200 dolar bölgesine fırlatabilecek büyük bir CCIP alımı öngörüyor. Bu, mevcut seviyelere göre önemli bir artışı temsil ediyor ve CCIP’nin gelir artışının Chainlink’in potansiyel fiyat artışı için bir katalizör olduğunu vurguluyor.

“CCIP’nin şu anda geçirmekte olduğu kitlesel benimseme sürecini tamamen görmezden geliyorsunuz. Chainlink tüm bu alandaki en önemli teknolojidir.” Satoshi Flipper söz konusu.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/chainlink-catalyst-push-price-200/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir