BeinCryptoKriptohaber

Coinbase’in App Store’daki Popülaritesi Neden Düşüyor?

Önde gelen bir kripto yöneticisi, kripto para borsası Coinbase başvurusunun Apple App Store’daki popülaritesinin neden önemli ölçüde azaldığına dikkat çekti.

Kripto girişim fonu Dragonfly.xyz’in yönetici ortağı Haseeb Kureshi, sonuçların 2021’den neden bu kadar farklı olduğunu sorguluyor. Bu spekülasyon, Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF) Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa tarafından onaylandığı yönünde sektörde son zamanlarda yaygınlaşan olumlu haberlerin ardından geliyor. Komisyon (SEC).

Coinbase App Store’da Düşüyor

X’te (eski adıyla Twitter) yayınlanan bir gönderide Courseshi, Coinbase’in şu anda Apple’ın App Store finans kategorisinde 40. sırada yer aldığını açıkladı. O karşılaştırır Bu, yalnızca üç yıl önceki durumuyla, uygulamanın yalnızca en üst sırayı almakla kalmayıp aynı zamanda art arda birkaç gün boyunca bu konumu koruduğu durumda.

“2021’de Finans alanında sürekli olarak 1. sırada yer aldı ve birkaç gün içinde tüm App Store’da 1. sırada yer aldı.”

Perakende yatırımcıların üç yıl önceki seviyelere dönmesi durumunda kripto para birimleri için tüm zamanların en yüksek seviyelerini beklediğini vurguluyor.

ABD'deki App Store'daki Kripto Uygulama Sıralaması (Finans Kategorisi).  Kaynak: SensorTower/Hoseeb
ABD’deki App Store’daki Kripto Uygulama Sıralaması (Finans Kategorisi). Kaynak: SensorTower/Hoseeb

Devamını oku: Coinbase vs. Coinbase Pro: Hangisi Size Uygun?

Coinbase’in kripto para dünyasında merkezi bir konuma sahip olduğu göz önüne alındığında, kripto topluluğundaki pek çok kişi bu noktayı ilgi çekici buluyor. Spot Bitcoin ETF’lerinin son onayları.

Coinbase: Bitcoin ETF Oyununun Öne Çıkan Oyuncusu

5 Ocak’ta BeInCrypto, Bloomberg’in Coinbase’in şu şekilde olduğunu bildirdiğini aktardı:

“Çok az kişinin kabul ettiği odadaki goril.”

Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tek kripto borsasıdır bu aynı zamanda halka açık bir şirkettir.

Devamını oku: Coinbase İncelemesi 2024: Yeni Başlayanlar İçin En İyi Kripto Borsası mı?

Ayrıca şirket, operasyonlarda önemli bir rol oynayacak. bu spot Bitcoin ETF menkul kıymetleri, saklama, alım satım işlemlerinin yürütülmesi, piyasa gözetimi ve hatta borç verme gibi temel sorumlulukları üstlenmek.

Fakat, çeşitli analistler potansiyel bir düşüş bekliyor Önümüzdeki günlerde Coinbase’in hisse senedi fiyatında. 23 Ocak’ta BeInCrypto, JPMorgan analisti Kenneth Worthington’ın COIN için 80 dolarlık bir fiyat hedefi belirlediğini ve mevcut işlem değerinin 132 dolar olduğunu açıkladı.

Coinbase (COIN) fiyat tablosu 6 milyon.  Kaynak: TradingView
Coinbase (COIN) fiyat tablosu 6 milyon. Kaynak: Ticaret Görünümü

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/coinbase-crypto-exchange-popularity-apple-app-store/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir