Crypto BriefingKriptohaber

Consensys destekli Palm Collective, Web3 yaratıcıları için yeni bir platform başlatıyor ve 1.000 dolarlık sanat yarışmasını duyurdu

Bu makaleyi paylaş

Consensys ve Polygon tarafından desteklenen, açık kaynaklı, web3 topluluğu destekli bir girişim olan Palm Collective, bugün Palm Collective tarafından paylaşılan, Web3 sanatçılarını desteklemek için tasarlanmış bir platform olan Obscura Topluluğunu tanıttı. Bu lansmanın yanı sıra proje, “topluluğun doğumunu ve womxn ayını kutlamak” için 1.000 dolarlık bir sanat yarışması da duyurdu.

“Çağrı x Dijital Sanat: Eşitlikçi Ütopya” adlı yarışma 11 Mart’ta açılıyor ve tüm sanatçıların katılımına açık. 1.000 $’lık ödülün yanı sıra, kazanan sanat eseri Nisan ayında New York’taki Broadway Bulvarı’ndaki bir vitrinde sergilenecek. 1, Palm Collective kaydetti.

Ekibe göre, Empress Trash, Dawnia AKA, ObscuraDAO ve UnknownCollector’dan oluşan bir seçim komitesi, Palm Collective NFTNYC sırasında Lume Studios NYC’de duvardan tavana bir sergide en iyi 15 ila 20 sanatçıyı eserlerini sergilemeye davet edecek. etkinlik. Kazanamayan katılımcılar Palm Toplu Kanıtlarını almaya devam edecek.

Katılmak isteyen sanatçıların Palm oluşturmak için bir kripto cüzdanı bağlaması gerekiyor İD, Palm Collective, sanat eserlerini Palm ağında bir NFT olarak basacaklarını ve katılımlarını 22 Mart’a kadar göndereceklerini vurguladı. Her sanatçının daha önce bulunmayan orijinal bir eser olması gereken tek bir başvuruya izin verilir. basılmış başka yerde ve olmalıdır Palm Network’te basıldı.

Ayrıca yarışmacıların Palm Collective’in şartlarına uyması gerekmektedir. koşullar ve Seçilmeleri halinde projeksiyon için çalışmalarının yüksek çözünürlüklü bir versiyonunu sağlamaya hazır olun. Yarışma fotoğraf, video, müzik, 3D ve benzeri çeşitli dijital ortamlara açıktır. AI, şu şartla Yapay zeka tarafından oluşturulan gönderimler açıkça belirtilir.

Gönderim penceresi 22 Mart saat 16.00’da (EST) kapanacak ve bunu 23 Mart ile 25 Mart arasında küratörlük dönemi takip edecek. başlamak 26 Mart sabah saat 7’de (EST) ve 28 Mart saat 16.00’da (EST) sona erecek. Seçilen kazananların sanat eserleri, Eşitlikçi Ütopya Kapanışı sırasında tek bir gün boyunca LUME Studios NYC’de sergilenecek. Parti, hangi Palm Collective, etkinliğin 1 Nisan’da saat 19.00’dan 12.00’ye kadar devam edeceğini ekledi.

Bu makaleyi paylaş

kaynak: Vivian Nguyen, https://cryptobriefing.com/palm-collective-launches-new-platform-web3-creators-art-contest/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir