BeinCryptoKriptohaber

Cristiano Ronaldo’nun Binance Davası Neden Yargılanacak?

Cristiano Ronaldo’nun Binance kampanyasına karşı davacılar, futbolcunun sosyal medya aracılığıyla mahkemeye çağrılması çağrısında bulundu. Suudi Arabistan’daki eski Real Madrid ve Manchester United yıldızıyla iletişime geçmenin zor olduğunu söylüyorlar.

Davacılar, Ronaldo ile e-posta ve sosyal medya üzerinden iletişime geçilmesini ve davaya ilişkin belgelerin bir web sitesinde yayınlanmasını öneriyor. Davacılar, Lahey Sözleşmelerinin mahkeme evraklarının tebliğine ilişkin bu yöntemleri yasaklamadığını söylediler.

Cristiano Ronaldo’nun İkametgahı Bilinmiyor

Davacılar, Ronaldo’nun nerede olduğunun bilinmediğini iddia ediyor. Bilinen son ikametgahı Suudi Arabistan’daki Four Seasons Hotel Riyadh At Kingdom Center’daydı. Ronaldo, İngiltere Premier Ligi’nden Suudi Pro Ligi’ne transferini kabul ettikten sonra Suudi Arabistan’a taşındı. Futbol klübü Ocak 2023’te Manchester United.

Ancak futbol yıldızı düzenli olarak X’te paylaşım yapıyor, bu da mahkeme celbinin kendisine bu platform üzerinden ulaşabileceğini gösteriyor. Davacılar da şunu öneriyor mahkeme belgelerinin gönderilmesi e-posta yoluyla ve özel bir web sitesi aracılığıyla.

Devamını oku: NFT Ticaret Kartları Nedir?

Taraflar 27 Kasım 2023’te Florida’da toplu dava açtı. Ronaldo’nun “terfi ettiğini, yardım ettiğini ve/veya aktif olarak katıldığını” iddia etmek içinde kayıt dışı menkul kıymetlerin satışı. Ronaldo’nun Binance’i desteklemesinde şu uyarıların bulunmadığını iddia ediyorlar: kripto para birimlerine yatırım yapmak. Binance, 2022’de Ronaldo ile ortaklık kurdu. bir NFT koleksiyonunu tanıtın kariyerini anlatıyor.

Ronaldo NFT Davası Neden Duruşmaya Gidebilir?

Dijital varlık avukatı Jemma Fleetwood’a göre Ronaldo hukuk danışmanlarına danışabilir ve yerleşmeyi seç. Bunun ne kadar süreceği bilinmiyor, buna celbin tebliğ edilmesindeki gecikme de ekleniyor.

“Ronaldo muhtemelen hukuk danışmanlarıyla iddianın hukuki geçerliliği olup olmadığını, savunmasının ne olacağını ve davayı çözmek için bir teklifte bulunup bulunmayacağı konusunu görüşecek. Talep edilen tazminatların düzeyi göz önüne alındığında… Konu, eninde sonunda tarafların davayla ilgili kamuya açık ifade vermelerinin gerekli olacağı bir duruşmaya varabilir.”

Mahkeme, nedensellik eksikliği nedeniyle iddiaları reddedebilir. Bir ünlünün reklamı olmasına rağmen birini satın almaya iterdikimseyi zorlamıyorlar.

binance ronaldo kripto rpmotions
Ünlüler ve Hükümetler Kripto Fiyatlarını Nasıl Etkiliyor | Kaynak: İşletme Araştırmaları Dergisi

Mahkemelik durum ünlü destekçilerine dava açmak Yargıç, Kim Kardashian ve Floyd Mayweather’ın görevden alınmasına ilişkin şunları söyledi: Yatırımcılar “makul davranmalı” kripto etrafındaki heyecana rağmen. Ronaldo ayrıca promosyonlarının Binance’in faaliyetleriyle ilgisi olmadığını da söyleyebilir.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 7 Binance Alternatifi

aleyhine açılan davayla ilgili söyleyecek bir şeyiniz var mı? Ronaldo, Binance’i tanıttığı için ya da başka bir şey? Lütfen bize yazın veya tartışmaya katılın Telegram kanalı. Ayrıca bizi yakalayabilirsiniz Tiktok, Facebookveya X (Twitter).

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/cristiano-ronaldo-binance-lawsuit-trial/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir