BeinCryptoKriptohaber

Daha Az Bilinen Bu 3 Altcoin Şubat 2024’te Artabilir

Ocak ayı, birçok altcoin için tüm zamanların en yüksek seviyeleriyle başlayan, ancak ayın ikinci yarısında düşüş eğiliminin tersine döndüğü kripto para piyasası için karışık bir aydı.

Bu BeInCrypto analizi, olumlu eğilimler sergileyen, daha az bilinen altcoinleri araştırıyor ve önümüzdeki ay önemli kar elde etme olasılığını gösteriyor. Analiz özellikle piyasa değeri açısından 150 ila 300 arasında yer alan kripto para birimlerine yöneliktir.

Treasure (MAGIC) Kaçmaya Çalışıyor

MAGIC fiyatı 19 Ekim 2023’te 0,41 $’a düştüğünden beri arttı. Yukarı yönlü hareket, 25 Kasım’daki alçalan direnç trend çizgisinin kırılmasına neden oldu.

Patlamadan önce trend çizgisi 280 günden fazla bir süredir mevcuttu. MAGIC fiyatı o zamandan beri arttı ve 1,28 doların üzerine çıkmak için üçüncü denemesini yapıyor.

Günlük RSI bu kopuşu destekliyor. RSI yatırımcıların kullandığı bir momentum göstergesidir Bir piyasanın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını değerlendirmek. 50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösterirken, 50’nin altındaki okumalar tam tersini gösteriyor. Gösterge 50’nin üzerindedir ve yükseliş (yeşil simge) yükseliş olarak kabul edilir.

Kripto para tüccarı World Of Charts şunları söylüyor: Olumlu MAGIC fiyat tahmininihai bir kırılmanın meydana geleceğini öne sürüyor.

MAGIC kırılırsa %65 artarak bir sonraki direnç olan 2,10 dolara ulaşabilir.

MAGIC Fiyat Hareketi
MAGIC/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

MAGIC’in yükselişe yönelik fiyat tahminine rağmen, 1,30 dolarlık direnç alanından gelen bir ret, en yakın destek olan 0,78 dolara doğru %40’lık bir düşüşü tetikleyebilir.

Devamını oku: Yeni Başlayanlar İçin MAGIC Token Kılavuzu

Echelon Prime (PRIME) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yükseldi

PRIME fiyatı, 15 Aralık 2023’te tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 11,84 dolara ulaştığından beri düştü. azalan direnç trend çizgisi.

Fiyatın önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6,90 dolara (yeşil simge) sıçradığı 23 Ocak’ta 6,57 dolara geriledi.

Daha sonra PRIME yukarı yönlü bir harekete başladı ve dün trend çizgisinden çıkış yaptı. Kripto para tüccarı Josh McGruff tarafından not edildi.

Günlük RSI, düşüş eğilimi trend çizgisinden çıkıp 50’nin üzerine çıktığı için bu hareketi destekliyor. PRIME artmaya devam edersemevcut fiyatın %70 üzerinde, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 14,90 dolara ulaşabilir.

PRIME Fiyat Hareketi
PRIME/USD Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükselişli PRIME fiyat tahminine rağmen, 6,90 doların altındaki günlük kapanış, kırılmayı geçersiz kılacak. PRIME %50 düşerek bir sonraki en yakın desteğe 4,40 dolara düşebilir.

Devamını oku: Yatırım Yapılabilecek En İyi 15 Penny Kripto Para Birimi

Ravencoin (RVN) Daha Az Bilinen Altcoinleri Sonlandırıyor

Daha az bilinen son altcoin RVN’dirAralık 2023’ten bu yana alçalan paralel bir kanal içinde işlem görüyor. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içeriyor, bu da bu kanaldan nihai bir kırılmanın en muhtemel senaryo olduğu anlamına geliyor.

23 Ocak’ta RVN, kanalın destek trend çizgisinden sıçradı (yeşil simge) ve o zamandan beri arttı. Günlük RSI yükseliş sırasında yükseliş eğilimi göstererek yukarı yönlü hareketi destekledi. Eğer RVN patlak verirse bir sonraki direnç olan 0,024 dolara kadar %30 artabilir.

Kripto para meraklısı Tron Black, RVN’nin önümüzdeki boğa koşusunda başarılı olmak için iyi bir konumda olduğuna inanıyor. Şu tweeti attı:

Not: #Ravencoin ayrıca süper güçlerin hiçbirine sahip olmayan ve tıpkı kendi kendine egemen bir tokenin hareket etmesini beklediğiniz gibi hareket eden varlıkların oluşturulmasına da olanak tanır. Hepsi 8 yaşındaki bir çocuğun kullanabileceği bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Ravencoin (RVN) Fiyat Hareketi
RVN/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükselişli RVN fiyat tahminine rağmenKanalın orta çizgisinin altına bir düşüş, destek trend çizgisi olan 0,016 dolara doğru %10’luk bir düşüşü tetikleyebilir.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/lesser-known-altcoins-increase-february/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir