BeinCryptoKriptohaber

Destek Başarısız Olduğunda Algorand (ALGO) Fiyatı Neden 0,20 Dolara Ulaşabilir?

Son iki gün içinde Algorand’ın (ALGO) fiyatı günlük grafikte düşerek kritik destek seviyesinin biraz üzerine geriledi.

İyileşme mümkün görünse de, piyasada yükseliş eğiliminin mevcut olmayışı önemli bir engel teşkil edebilir.

Yeni Yatırımcı Çekmenin Zorluğu

Son günlerde fiyatlarında gözle görülür bir düşüş var. Algorand aktif ve potansiyel yatırımcılar arasında ya korku ya da endişe uyandırdı. Bu duygu, ağda yeni adreslerin yaratılma hızının yavaşlamasına da yansıyor ve bu da yatırımcıların ilgisinde potansiyel bir düşüşe işaret ediyor.

Algorand Yeni Benimseme Oranı.
Algorand Yeni Benimseme Oranı. Kaynak: İçineBlok

Bu eğilim, projenin yatırımcılar arasında popülerlik kazanıp kazanmadığını ölçmek için yeni oluşturulan adresler tarafından yapılan işlemleri değerlendiren yeni benimsenme oranı metriği ile vurgulanıyor. Algorand için bu ölçüm iki ayın en düşük seviyesine geriledi ve bu da pazar çekişinde potansiyel bir düşüşe işaret ediyor.

Trendi takip eden bir momentum göstergesi olan Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) bu görüşü daha da doğruluyor.

Algorand MACD'si
Algorand Hareketli Ortalama Yakınsama Uzaksama. Kaynak: Ticaret Görünümü

Şu anda MACD, histogramında uzun kırmızı çubuklar gösteriyor ve bu durum düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Bu, Algorand’ın fiyatının aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kalabileceğini gösteriyor.

Algorand Fiyat Tahmini: Bir Tahmin

Eğer mevcut zorluklar Algorand’ın fiyatını etkileyecek önemli ölçüde 0,23 dolara düşebilir. Bu destek seviyesinin ihlali, 0,20 dolara daha da düşebilir ve bu da yatırımcılar için önemli kayıplara neden olabilir.

ALGO/USDT 1 günlük grafik.
ALGO/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak Ichimoku Bulutu göstergesine göre hala bir umut ışığı var.

Desteği, direnci, trend yönünü ve momentumu sinyallemek için beş çizgi kullanan bu teknik analiz aracı, hala yükseliş eğiliminin mevcut olabileceğini gösteriyor. Bulutun üzerinde konumlanan mum çubukları genellikle yükseliş görünümüne işaret ederken, aşağıdakiler düşüş eğilimine işaret ediyor.

Devamını oku: Algorand (ALGO) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Sonuç olarak, Algorand’ın fiyatı 0,24 doları aşarsa, toparlanmanın başlangıcına işaret edebilir ve potansiyel olarak 0,2532 dolara ulaşabilir. Bu seviyenin başarıyla desteğe dönüştürülmesi, düşüş eğilimini ortadan kaldırabilir ve daha fazla kazanımın yolunu açabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/algorand-algo-price-fall-support-level/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir