BeinCryptoKriptohaber

DOGE & BONK, GFOX’un 4 Milyon Dolara Yaklaşmasıyla Yükseliyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Memecoin’ler geri dönüyor! Dogecoin (DOGE) ve Bonk (BONK) yükselişte Galaksi Tilki (GFOX) 4 milyon dolara yaklaşıyor. İlk on kripto para biriminin pazar lideri Bitcoin (BTC), bu etkileyici performansın arkasında duruyor.

BTC 50 bin dolara doğru yükselirken memecoin’ler ciddi kazançlar kaydediyor; BONK son yedi günde yaklaşık %25 artış gösterdi ve GFOX da %15’lik bir fiyat artışı daha yakaladı.

Bitcoin piyasaya hakimdir ve trend yönü piyasanın yönünü belirler. BTC, Spot ETF onaylarının yön değişikliğine işaret etmesinden bu yana ilk kez 46.000 doları aştı. Spot ETF talebi de bu talebi yönlendiriyor. ETF işlemleri toplam hacmin %15’ini oluşturuyor ve 8 Şubat Perşembe günü toplam giriş 403 milyon dolardı. Likidite zincir üzerinde hareket ediyor ve memecoin’lerin son performansının da gösterdiği gibi yatırımcıların risk alma iştahı artıyor.

DOGE & BONK Yükselirken Bitcoin (BTC) 50.000 Dolara Yükseliyor

Bitcoin haftalık olarak %12’den fazla arttı; bu kadar büyük bir varlık için şaşırtıcı bir başarı. Artık kripto yatırımcıları, BTC’nin ilk 10 kripto para arasında lider konumda olduğunu unutabilir. Küresel olarak onuncu en büyük varlık sınıfı olarak sıralanıyor. ETF ihraççılarından gelen talep bu harekete yön veriyor. ETF’lere toplam giriş, 11 Ocak’taki lansmanından bu yana şimdiden 2,1 milyar doları aştı ve halihazırda dolaşımdaki arzın %3,8’ine sahip.

Talep sabit kalırsa tüm alıcılar için yeterli BTC olmayacak ve fiyat değer kazanmaya devam edecek. BTC’nin taşıyıcı varlık ve değer saklama aracı olma nitelikleri, onu altının dijital eşdeğeri haline getiriyor ve kurumsal alıcılardan gelen talep, yeni başlayanlar için lider kripto olma konumunu sağlamlaştırıyor.

Bitcoin’in olumlu fiyat hareketi piyasaların geri kalanını yukarı kaldırdı ve BONK haftalık bazda yaklaşık 25$ artış gösterdi ve DOGE haftalık bazda neredeyse %4 artışla yeniden diriliş işaretleri gösteriyor. Memecoin’lerin patlaması tarihsel olarak altcoinlere sermaye rotasyonunun başladığının sinyalini verdi.

Galaxy Fox (GFOX) 4 Milyon Dolarla Kapanıyor

Galaxy Fox 4 milyon dolara yaklaşıyor ve ICO’lara sağlanan toplam fon artmaya devam ediyor. Galaxy Fox, memecoin’den öğeler alan hibrit bir token tasarımıdır ve kazanmak için oyna türler. Memecoin’in dış kısmı klasik memeable estetiğiyle oynuyor ve belirteç bilimi tipik memecoin kinayelerini sergileyin.

jeton yakma GFOX’u açık piyasadan kaldırır ve protokolün vergilendirme sistemi likiditeyi ekosisteme yönlendirir. Likidite havuzu, Yıldız Geçidi ve Hazine arasında eşit olarak üçe bölün. Stargate, GFOX sahiplerinin tokenlerini stake edebilecekleri yerdir ve bu ödüller tamamen deflasyon niteliğindedir. Hiçbir net yeni ihraç stake edenleri ödüllendirmiyor, yani deflasyonist bir varlıktan getiri elde ediyorlar.

Galaxy Fox’un Hazinesi, ekosistem gelişimini yönetir ve topluluk girişimlerini ve pazarlama çabalarını desteklemek için fon kullanır. P2E segmenti, Galaxy Fox’un her sezon sonunda en üst sıradaki oyuncuları ödüllendiren koşu oyunudur. Ek olarak ekosistemde oyun içi istatistik yükseltmeleri sağlayan NFT’ler ve ikincil işlemler için bir pazar yeri bulunmaktadır.

7. Aşamanın %99’u tükendi ve mevcut tüm GFOX sahipleri, 8. Aşama başlarken yakında 0,00198 $’dan 0,002178 $’a bir fiyat artışı yaşayacaklar.

Son Düşünceler: Riskli Piyasalar Risk Alma Davranışını Ödüllendiriyor

Bitcoin yılın en yüksek seviyelerini kırmaya yakın. Sürekli yukarı yönlü fiyat hareketinin tadını çıkaran ilk on kripto para biriminin en büyüğü olan BTC, daha küçük ekonomiye doğru akıyor. BONK ve DOGE’nin toplanması bunun kanıtıdır.

Galaxy Fox (GFOX) hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

Galaxy Fox Ön Satış | Telegram Grubu | Twitter’da Galaxy Fox

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/btc-rallies-towards-50k-doge-bonk-soar-as-gfox-closes-in-on-4million/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir