BeinCryptoKriptohaber

Dogecoin (DOGE) 0,20 Dolara Geri Dönebilir mi?

Dogecoin (DOGE) fiyatı bu hafta 0,15 dolarlık temel desteği geri aldı ve son 24 saatteki yükseliş yükselişi daha da artırdı.

Yatırımcılar kesinlikle satış yapmak istiyor ancak DOGE’nin kar elde etmeden önce biraz büyüme alanı var.

Dogecoin Balinaları Fiyatı Yükseltmeye Çalışıyor

Dogecoin’in fiyatı toparlanmayı güvence altına almayı hedefliyor ve daha da toparlanıyorlar ve balinalar da buna yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu, geçen hafta kaydedilen arz büyümesinde açıkça görülüyor ki bu da büyük bir arz artışını gösteriyor. cüzdan Sahipler düşük fiyatlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor.

10 milyon ile 100 milyon arasında DOGE bulunduran adreslere geçtiğimiz hafta 77 milyon dolar değerinde 500 milyondan fazla DOGE eklendi. Bu, toplam arzlarını 17,57 milyar DOGE’ye getirdi.

Dogecoin Balina Holdingleri.
Dogecoin Balina Holdingleri. Kaynak: Santiment

Bu aynı zamanda balinaların fiyatların daha da artacağına inandıklarını, bu yüzden de satış konusunda beklemede kaldıklarını gösteriyor.

Ağın şu anda bir satış sinyali vermesi de onların bu kanaatini daha da güçlendiriyor. Aktif adresler azaldıkça ağdaki katılım da darbe alıyor.

Son iki ayda ağda işlem yapan ortalama adres sayısı 67.000’den 52.000’e düştü. Bu, büyük ölçüde teşvik eksikliğinden kaynaklanan %22,3’lük bir düşüşe işaret ediyor.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Dogecoin Aktif Adresleri.
Dogecoin Aktif Adresleri. Kaynak: İçineBlok

Genellikle yükselen fiyatlar ve azalan katılım, satış sinyali veren bir sapma yaratır. Fakat, DOGE sahipleri satış yapmak istemeyecek Şu anda, 0,16 dolarlık direnç aşıldığında arzları büyük ihtimalle kar getirecek.

DOGE Fiyat Tahmini: Görünürde Kazançlar

Dogecoin’in 0,15 $ seviyesindeki fiyatı, 0,15 $’lık kritik desteğin üzerinde. ölüm haçından kaçmak geçen hafta. 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) 50 günlük EMA’nın üzerine çıktığında ölüm kesişimi gerçekleşir. Bu, düşüşü uzatan bir düşüş sinyali olarak değerlendiriliyor.

Ancak DOGE muhtemelen 0,17 dolar seviyesindeki direnci kırmayı hedefleyerek toparlanma sürecine devam edecek. Bu seviyenin desteğe çevrilmesi DOGE için aylık en yüksek seviyeye işaret ederek yatırımcıların kar rezervasyonu yapmasına olanak tanıyacak.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Dogecoin Fiyat Analizi.
Dogecoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan 0,15 dolarlık destek kaybedilirse konsolidasyon düşüşü devam edecek. 0,12 dolara düşüş yükseliş tezini geçersiz kılacak, DOGE desteği kaybeder mi 0,14 dolardan.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/dogecoin-doge-escapes-death-cross/

Diğer Yazılar

1 of 4.672

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir