BeinCryptoKriptohaber

Dogecoin (DOGE) Fiyatı Bu Başarısızlıktan Kurtulabilecek mi?

Dogecoin’in (DOGE) fiyatı, son birkaç günde diğer meme coinlerin büyüme yaşamasına rağmen düşüyor.

Meme coin, balinalarından satışla karşı karşıya ve yatırımcı katılımının çok düşük olması DOGE için bir sorun olabilir.

Dogecoin Yatırımcıları Geçiş Kartı

Dogecoin’in fiyatı zaten başarısız oldu potansiyel bir yükseliş sonucu ve şimdi bu yolda kaymaya devam edebilir. Bunun nedeni, balina adreslerinin, elde ettikleri karı güvence altına almak ve kayıplarını en aza indirmek için varlıklarını satmayı tercih etmeleridir.

10 milyon ile 100 milyon DOGE arasında bulunan adresler geçtiğimiz hafta 300 milyondan fazla satıldı. Yaklaşık 50 milyon dolar değerindeki bu arz, toplam varlıklarını 17,36 milyar DOGE’ye düşürdü.

Dogecoin Balina Holdingleri.
Dogecoin Balina Holdingleri. Kaynak: Santiment

Ancak balina satışlarının yanı sıra perakende yatırımcılar da varlıkta çok az teşvik görüyor. Bu, katılımlarında, daha doğrusu katılımlarının yokluğunda görülebilir.

Aktif adres oranı, aktif adreslerin herhangi bir bakiyeye sahip olan adreslere bölünmesiyle hesaplanır. Bu, DOGE’ye sahip toplam yatırımcıların yüzde kaçının ağda aktif olarak işlem yürüttüğünü gösteriyor?

Şu anda bu oran %0,89 ile %1’in altında bulunuyor. Bu, yatırımcıların sadece karlarından emin olmadıklarını değil, aynı zamanda kayıplarından da emin olduklarını ve katılımlarını uzak tuttuklarını gösteriyor.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB): Fark Nedir?

Dogecoin Aktif Adres Oranı.
Dogecoin Aktif Adres Oranı. Kaynak: İçineBlok

DOGE Fiyat Tahmini: Başarısızlıktan Sonra

Dogecoin’in fiyatı yakın zamanda başarısız oldu yükselen üçgen formasyonu. Bu yükseliş devam modeli, hedef olarak potansiyel %22’lik bir yükselişi işaret ediyordu ancak DOGE, 0,190 doları geçmeden önce bile düştü.

Meme coin şu anda 0,159 dolardan el değiştiriyor ve 0,151 dolarlık kritik desteğin üzerinde duruyor. Bu DOGE için iyi bir işaret olsa da, piyasadaki genel düşüş eğilimi DOGE’nin kalıcılığını etkileyebilir.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Dogecoin Fiyat Analizi.
Dogecoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu, meme parasının 0,142 dolar veya daha düşük bir seviyeye düşmesine neden olabilir.

Ama eğer sıçrama olursa Başarılı oldu ve Dogecoin’in fiyatı geri geldi Destek olarak 0,168 dolar, 0,182 dolara yükselebilir. Bu direncin kırılması düşüş tezini geçersiz kılacak ve DOGE’yi 0,190 dolar ve üstüne doğru gönderecektir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/dogecoin-doge-fails-bullish-expectations/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir