BeinCryptoKriptohaber

Dogecoin (DOGE) Fiyatındaki Yükseliş Yavaşlamaya Rağmen Devam Edecek mi?

Dogecoin’in (DOGE) fiyatı, bir hafta önce yükseliş eğilimini kırdığında potansiyel yükseliş işaretleri göstermişti.

Ancak bu potansiyel yükseliş, piyasadaki düşüş sinyallerinin etkisiyle yavaşladı ancak durmadı.

Dogecoin Yatırımcıları İyimser

Dogecoin fiyatı yükselişine devam edebilir DOGE sahipleri de aynı yönde hareket ettiğinden. Geniş cüzdan sahipleri ay başından bu yana sürekli olarak biriktiler. 10.000 ila 10 milyon dolar değerinde DOGE bulunduran adresler, 1,1 milyar dolardan fazla değerinde meme parası ekledi.

Bu, yatırımcıların bir ralli konusunda iyimser olduklarının ve bunu gerçekleştirmek için çalıştıklarının bir işareti. Büyük cüzdan sahipleri fiyat üzerinde daha fazla söz sahibi olma eğiliminde olduğundan Dogecoin’in fiyatı da onların liderliğini takip ederek yükselmeye devam edebilir.

Dogecoin Balina Holdingleri.  Kaynak: IntoTheBlock
Dogecoin Balina Holdingleri. Kaynak: Bloğun içine

Onlarla birlikte, son zamanlardaki düşüşe rağmen, DOGE yükseliş işaretlerini gözlemliyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) da aynısını gösteriyor. MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama Divergence), bir menkul kıymetin fiyatının iki hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren bir teknik analiz aracıdır.

Bu ortalamaların yakınsamasını ve ıraksamasını analiz ederek momentumdaki, trendlerdeki ve potansiyel alım veya satım sinyallerindeki değişiklikleri belirlemeye yardımcı olur. Gösterge hala üç hafta önce işaretlediği yükseliş geçişini sürdürüyor. Yükselişin birkaç kez azalmasıyla histogram çift tepe oluşturdu.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Dogecoin MACD'si.
Dogecoin MACD’si. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak göstergeden gelen genel sinyal hala yükseliş yönünde.

DOGE Fiyat Tahmini: Ralli Devam Edebilir

Bu yazının yazıldığı sırada 0,165 dolar olan Dogecoin fiyatı, 0,168 dolarlık temel destek civarında seyrediyor. Meme coin, potansiyel olarak %22’lik bir ralliyi işaretlemek için yükselen üçgen deseninden çıktı.

DOGE hala formasyonun hedefi olan 0,200 dolara ulaşma yolunda ilerliyor. Aynısı için, Dogecoin’in fiyatının değişmesi gerekecek Destek tabanına 0,182 dolar.

Devamını oku: Dogecoin (DOGE) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Dogecoin Fiyat Analizi.
Dogecoin Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak meme parası daha da düşerse 0,163 doların altında ise 0,151 dolara düşebilir, bu da yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/dogecoin-doge-price-breakout-slows/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir