BeinCryptoKriptohaber

Dogwifhat’ın Arbitrumu Çevirmesi Neden Sadece Başlangıç: Cosmos Sırada

Solana merkezli meme coin Dogwifhat (WIF), piyasa değerine göre ilk 30 kripto para birimi arasına girerek dikkat çekici yükseliş seyrini sürdürüyor.

Bu başarı, WIF’i Dogecoin ve Shiba Inu’nun ardından ilk üç meme koininden biri olarak konumunu korumaya iten bir haftalık olağanüstü büyümenin ardından geldi.

Dogwifhat İlk 30 Kriptoya Girdi

Son 24 saat içinde WIF kayda değer bir artış gördü, %7’nin üzerinde artışla 4,68 dolara ulaştı ve piyasa değeri 4,48 milyar dolara yükseldi. Bu kilometre taşı meme coin’i piyasa değeri açısından kripto para birimleri arasında 29. sıraya taşıdı. Ethereum’un Katman 2 ağı Arbitrum’un 4,39 milyar dolar ile Cosmos’u 4,8 milyar dolarla hemen takip ediyor.

Bu, meme coin’in yılın başından bu yana yolculuğunda bir başka önemli dönüm noktasına işaret ediyor. Aslında, Köpek şapkası başlatılan meme parası sahnesine nispeten yeni bir eklentidir. Solana Geçen yıl ekosistem.

Yeni statüsüne rağmen, son derece rekabetçi kripto endüstrisinde kendine bir yer edindi ve işlem hacmine göre ilk 20 kripto para arasında yer aldı.

Devamını oku: 2024’te İzlenecek En İyi 13 Solana Meme Parası

Dogwifhat (WIF) Fiyat Performansı
Dogwifhat (WIF) Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Etkileyici bir şekilde, şu anda 100.000’den fazla cüzdan var tutmak En büyük sahibi olan WIF, hızlı değer artışına rağmen satış eğilimi göstermiyor. Gerçekten de bir cüzdan tutar Ortalama 0,32 dolarlık bir oranla satın alınan 139,5 milyon dolarlık önemli miktarda WIF tokeni, şu anda gerçekleşmemiş 127,3 milyon dolarlık karı yansıtıyor.

Piyasa analistleri öngörüyor Dogwifhat için devam eden büyüme. Cryptonary’nin Meme Memuru Asad, birden fazla yükseliş piyasası göstergesine atıfta bulunarak WIF’in değerinin 100 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Kripto pazarının hazır olduğunu vurguladı önemli miktarda sermaye girişiBitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarabilecek ve Solana’nın değerini dört katına çıkarabilecek önceki döngüleri geride bıraktı.

“WIF 100 dolara giden yolu açıyor [because] BTC tüm zamanların en yüksek seviyesini zar zor kırdı ve SOL buradan yaklaşık dört katı var. Ayrıca meme paralarının kartopu etkisi de yavaşlamıyor [and] Asad, önceki döngülerden daha fazla sermayenin kriptoya girdiğini söyledi. açıkladı.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Ayrıca devam eden makroekonomik belirsizlikler ve yaklaşan ABD başkanlık seçimleriKripto piyasası önemli kazançlar için umut vaat ediyor. Asad, büyük kripto para birimlerinin mevcut seviyelerinin üç katına çıksa bile WIF’in 10 katlık etkileyici bir artışa hazır olduğunu vurguluyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/dogwifhat-top-30-asset/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir