BeinCryptoKriptohaber

Donald Trump Memecoin %15.000 Arttı

ABD başkan adayı Donald Trump, 2024 seçim başarısını artıran memecoin’den 150 kat getiri elde etti. Trump’ın “Amerika’yı Yeniden Büyük Hale Getirin” sloganına gönderme yapan MAGA (TRUMP) madeni parası, eski başkana 1,2 milyon dolar kazandırdı yeni NFT koleksiyonunun popülerliğini ölçmeyi beklerken.

MAGA geliştirme ekibinin geçen yılın Ağustos ve Ekim ayları arasında Donald Trump’a 7.100 $ değerinde TRUMP gönderdiği bildirildi. Madeni paralar eski ABD başkanı tarafından onaylanmıyor.

Trump Kripto Parası Galibiyetin Ardından Arttı

Blockchain istihbarat platformu Arkham Intelligence’a göre Trump, 29 Ağustos 2023’te yaklaşık 5.600 dolar değerinde 469.000 TRUMP aldı. Yaklaşık iki ay sonra eski başkan 1.500 dolar değerinde token aldı.

cüzdan TRUMP’ın şu anda yaklaşık 2 milyon dolarlık kripto parası var. TRUMP’ın kasım ayında fiyatı 0,19 dolar civarındaydı. 2,05 dolardan işlem görüyor ve Piyasa kapitalizasyonu 85 milyon doların üzerinde.

trump kripto memecoin nft
Donald Trump’ın TRUMP Cüzdan Varlıkları | Kaynak: Arkham İstihbaratı

Tokenın fiyatı Trump’ın seçim başarısına göre yükselip düşüyor gibi görünüyor. Varlık, yalnızca son 24 saat içinde, başkan adayının dün New Hampshire ön seçimlerinde Cumhuriyetçi rakibi Nikki Haley’e karşı kazandığı zaferin ardından %52’nin üzerinde artış gösterdi.

trump kripto cbdc komplosu
Trump New Hampshire’ı Kazandı | Kaynak: Politika

Kazanma, Trump’ın Kasım ayında yapılacak genel seçimlerde Cumhuriyetçilerin adaylığını garanti altına alma konusunda güçlü bir başlangıç ​​yaptığı anlamına geliyor. O öyleydi Seçim öncesi konuşmasına güveniyorum Pazartesi gününde.

“Hepsi yine bana oy verecek. Çok fazla şeye ihtiyacımız olduğundan emin değilim. Emin değilim. bence [US President Joe] Biden bu ülkenin tarihindeki en kötü başkandır. Ama hepimiz geri döneceğiz. Hepsi geri geliyor. Ve sanırım bunu görüyorsunuz.”

Trump Kripto ve CBDC’lerden Nefret Ediyor Ama NFT’leri Destekliyor

Pazartesi gecesi siyasi bir toplantıda eski cumhurbaşkanı, başkan olması halinde merkez bankası dijital para birimine (CBDC) asla izin vermeyin. O eski Cumhuriyetçi aday Vivek Ramaswamy’ye itibar edildibir kripto çerçevesi taslağı hazırlayan tek kripto yanlısı adaydı. CBDC’nin tehlikeleri. Ramaswamy yarıştan çekildi ancak Trump’a tam destek verdi.

Devamını oku: Kripto ve Bankacılık: Hangisi Daha Akıllı Bir Seçim?

Geçen hafta, Trump’ın 1.000 ETH sattığı bildirildigeliri olduğu sanılan NFT’lerinin satışı. Yeni bir “Mugshot Edition” NFT koleksiyonu ortaya çıktı yakın zamanda 200 benzersiz ticaret kartıyla. 100 adet kart sahibi, kredi almaya hak kazanacak Bitcoin Ordinalleri yazıtı.

Devamını oku: 2024’te NFT Ticaret Kartları Almak ve Satmak İçin En İyi 3 Platform

NFT koleksiyonundaki parçalar Aralık 2024’e kadar yeniden satılamaz. TRUMP memecoin’in aksine, NFT’lerin Trump’ın siyasi kampanyasıyla hiçbir ilişkisi yoktur.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/trump-crypto-maga-surges-us-elections/

Diğer Yazılar

1 of 3.260

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir