BeinCryptoKriptohaber

En İyi Analist Neden Bu 5 Altcoin’i Aldığını Açıklıyor

Ethereum borsada işlem gören fonların (ETF’ler) onaylanmasının ardından, üst düzey analist Michaël van de Poppe beş spesifik altcoin konusunda yükseliş bekliyor ve önemli getiriler öngörüyor.

Bu dönüm noktası niteliğindeki olay Ethereum ekosisteminde ilgiyi artırdı ve yeni bir gelişmeye zemin hazırladı. altcoin sezonu. İşte van de Poppe’un satın almayı planladığı ve her biri önemli kazanç sağlama potansiyeli nedeniyle seçilen altcoinlere bir bakış.

1. İyimserlik (OP)

İyimserlik, bir Katman-2 ölçeklendirme çözümü Ethereum için listedeki ilk altcoindir. Ethereum’un fiyat artışıyla birlikte verimliliğini artıran platformların gelişmesi bekleniyor.

Bu Katman 2 ağı, işlemleri toplu hale getirmek için toplama teknolojisini kullanarak maliyetleri azaltır ve hızı artırır. Michaël van de Poppe, güçlü ekosistem büyümesine işaret eden etkileyici toplam değer kilitli (TVL) oranının altını çizdi. İyimserliğin düşük dolaşımdaki arzı yükseliş görünümünü daha da güçlendiriyor.

“Bence Optimism gibi bir coinin önümüzdeki altı ay içerisinde BTC değerinde %300 ile %800 arasında bir değer elde edebileceğini düşünüyorum. Bunun çok muhtemel olduğunu düşünüyorum ve bu muhtemelen ilk çalışmadır” dedi van de Poppe.

İyimserlik (OP) TVL
İyimserlik (OP) TVL. Kaynak: DeFiLlama

2. Tahkim (ARB)

Sıradaki TahkimOptimism ile yakından rekabet eden başka bir Layer-2 çözümü. Avantaj sağlar sıfır bilgi toplamalarıdaha hızlı ve daha güvenli işlem yapılmasını sağlayan bir teknolojidir.

Fiyat mücadelelerine rağmen Arbitrum’un ekosistemi güçlü bir gelişme ivmesi gösteriyor. Van de Poppe, önemli TVL’nin ve devam eden ilerlemelerin onu önemli bir toparlanmaya hazır, sağlam bir yatırım haline getirdiğine inanıyor.

“Bu Arbitrumun TVL’sine bakarsanız, piyasa değeriyle hemen hemen aynı miktarı görürsünüz. Ekosistem de büyüdüğü için bu süper bir yükseliş. Ancak fiyat hareketine baktığımızda bunun saçmalık olduğunu görüyoruz” diye ekledi van de Poppe.

Devamını oku: Altcoin Sezonundan Önce Portföyünüze Ekleyebileceğiniz 11 Kripto

Bitcoin'e Karşı Arbitrum (ARB) Performansı
Bitcoin’e Karşı Arbitrum (ARB) Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

3. Woo Ağı (WOO)

Yüksek likiditesi ve düşük ücretleri ile bilinen merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Woo Network, van de Poppe’un satın almayı planladığı başka bir altcoin.

İçinde merkezi olmayan finans (DeFi) Sektörde DEX’ler, merkezi borsalar üzerindeki düzenleyici baskıların artması nedeniyle ilgi kazanıyor. Woo Network’ün teknolojik avantajları ve büyüyen kullanıcı tabanı, özellikle Ethereum’daki ticaret hacimleri artmaya devam ederken, onu büyüme için iyi bir konuma getiriyor.

“Ethereum iyi performans göstermeye başladığında ve hacimler uyanmaya başladığında, WOO burada devreye giriyor. Ayrıca bir gelir elde ediliyor, bu yüzden bunun harika bir gelir olduğunu düşünüyorum. Bence WOO için tüm döngü başladığında aslında %500 ile %1.500 arasında verim elde edilebilir,” diye açıkladı van de Poppe.

Woo Network (WOO) Fiyat Analizi.
Woo Network (WOO) Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

4. Solucan deliği (W)

Solucan deliği, bir köprü protokolü Blockchainler arasında birlikte çalışabilirlik, dördüncü sırada yer alıyor. Olarak DeFi Ortam genişledikçe, farklı blok zincirleri arasında kesintisiz varlık transferleri kritik önem taşıyor.

Yenilikçi çözümleri bu zincirler arası iletişimi kolaylaştırarak onu cazip bir yatırım haline getiriyor. Nispeten yeni olmasına rağmen, yaygın olarak benimsenme ve çeşitli blockchain ekosistemlerine entegrasyon potansiyeli yüksektir.

“Güvende bahse girmek istiyorum Solana (SOL) çözümler. Solucan Deliği’nin tek zor yanı hâlâ kilit açma işlemlerinin olması, ancak bu kilit açma işlemleri biraz zaman alacak, bu yüzden bunun gerçekten iyi iş çıkaracağını düşünüyorum,” diye ekledi van de Poppe.

Solucan Deliği (W) Jetonu Kilidini Açar
Solucan Deliği (W) Jetonu Kilidini Açar. Kaynak: Token Kilit Açma

5. Dogecoin (DOGE)

Son olarak, tanınmış bir Dogecoin meme parası, favori olmaya devam ediyor. Ona rağmen oynaklıkDogecoin’in topluluk desteği ve son zamanlardaki fiyat performansı onu kısa vadeli bir oyun haline getiriyor.

Michaël van de Poppe, bunu özellikle kripto pazarındaki daha geniş bir yükselişin ortasında, yüksek riskli, yüksek getirili bir varlık olarak görüyor.

“Beğenseniz de beğenmeseniz de tüm meme paralarının iyi durumda olduğunu görüyorsunuz. Floki, Meme Kitabı, Bonk. Bu meme paralarının hepsi iyi durumda. Bu, kendinizi Dogecoin konumuna sokmak istediğiniz zamandır. Bu en kolay olanıdır. Van de Poppe sözlerini şöyle tamamladı: 4 ila 5 kat veya belki daha da fazlasını yapacaktır.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Bu altcoinler teknolojik güçleri, pazar konumları ve yüksek getiri potansiyellerine göre seçiliyor. Ancak kripto para piyasasının doğal değişkenliği göz önüne alındığında, bu yatırımlara dikkatle yaklaşmak çok önemli.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/analyst-explains-why-buy-5-altcoins/

Diğer Yazılar

1 of 5.254

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir