BeinCryptoKriptohaber

Enjeksiyon (INJ) Fiyatı Yakında Konsolidasyondan Kaçacak mı?

Enjeksiyon (INJ) fiyat momentumu, yaklaşık iki hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin ardından düşüş eğilimine girdi.

INJ şu anda yeniden toparlanıyor ve son üç günde %15’ten fazla artış gösterdi, ancak konsolidasyonu kırmayı başarabilecek mi?

Enjektif Yatırımcılar İlerliyor

Enjeksiyon fiyatı şu anda 40,17 dolardan işlem görüyor72 saat önce 35,02 dolardı. Bu durum, Mart ortasından bu yana gözlemlenen %32’lik düzeltmeden sersemleyen yatırımcılar için bir kez daha yükseliş işaretleri verdi.

Sonuç olarak, Enjeksiyon fiyatı konsolidasyondan kaçmaya çalışıyorYatırımcılar da ağa katkıda bulunuyor. Ağda işlem yapan adresler fiyatı yönlendirme eğilimindedir. INJ durumunda, bunlar büyük ölçüde paradaki yatırımcıların hakimiyetindedir.

Karlılığa Göre Enjeksiyonlu Aktif Adresler.
Karlılığa Göre Enjeksiyonlu Aktif Adresler. Kaynak: İçineBlok

Bu yatırımcılar şu anda başa baş durumdalar ve kar elde etmek için fiyatın yükselmesini bekliyorlar. Aktiflikleri şunu gösteriyor INJ sahipleri hâlâ iyimser Enjeksiyon fiyatının daha da yükselmesiyle ilgili olarak yükseliş momentumu artacak.

Devamını oku: Bir Sonraki Boğa Koşusundan Önce Portföyünüzde Bulunması Gereken 7 Kripto Para Birimi

Ancak önemli bir grup hareketsiz durumda ve Enjeksiyon fiyatlarını yükseltmek için işlemlere katılmaları gerekiyor. Bu grup, dolaşımdaki INJ arzının %84’ünden fazlasına hakim olan balina adresleridir.

Şu anda bu sahipleri, 14 milyon dolarlık toplam hacme karşılık ortalama yalnızca 7 milyon dolarlık işlem gerçekleştiriyorlar. Bu, hakimiyetlerine rağmen katılımlarının sınırlı olduğunu ve eğer geliştirilirse INJ fiyatını daha da yükselteceğini gösteriyor.

Enjeksiyonlu Balina İşlemleri.
Enjeksiyonlu Balina İşlemleri. Kaynak: İçineTheBlock

INJ Fiyat Tahmini: Hedef 45$

Enjeksiyon fiyatı yerel direnci test ediyor 41 dolar seviyesinde işaretlenen seviye, başarılı bir şekilde ihlal edilmesi durumunda INJ’nin daha da yükselmesini sağlayacak. Şu anda kripto para birimi 35 ile 45 dolar arasında konsolide ediliyor.

Injective fiyatı 45 doları aştığında, yükselişe geçme şansına sahip olacak. tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 51,85$ 50 dolarlık direnç seviyesini kırabilmesi şartıyla.

INJ/USDT 1 günlük grafik.
INJ/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: 2024’te En Yüksek Staking Getirisi (APY) Sunan 9 Kripto Para Birimi

Ancak bu ihlal başarısız olursa Injective fiyatı 35 dolara doğru bir geri çekilmeye karşı savunmasız kalacak. Bu destek tabanını kaybetmek yükseliş tezini geçersiz kılacak ve INJ’yi 31 dolara geri gönderecektir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/inj-price-prediction-escape-consolidation/

Diğer Yazılar

1 of 5.813

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir