BeinCryptoKriptohaber

Eski Terraform Labs Geliştiricisi Büyük İtirafta Bulundu

Eski bir Terraform Labs geliştiricisi olan Lee, Chai Corporation’ın eski CEO’su Shin Hyun-sung ve Terraform Labs’ın eski CEO’su Do Kwon’un şunları kabul ettiğini ifade etti: Toprak proje kamuya duyurulduğu gibi çalışmayacaktır.

Yerel bir rapor, Shin ve diğer sekiz kişinin Sermaye Piyasası Yasasını ihlal etmekle suçlandığını belirtti; Lee, çöküşünden önce firmanın iç işleyişini gören çok önemli bir tanıktı.

Terraform Labs Geliştiricisi Güçlü İddialarda Bulunuyor

Yakın zamanda çıkan yerel bir rapora göre, Bay Lee olarak tanımlanan tanık, Terra projesini çevreleyen yasal engellere ilişkin farkındalığını ortaya çıkardı. Terra’yı kullanmanın imkansız olduğunu itiraf ettiği bildirildi. ödemeler.

Lee, Terraform Laboratuvarlarında geliştirici olarak çalıştı. Ancak bu bilgiyi Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’dan aldığını açıkladı.

Kwon ve Shin, Chai ödeme sistemindeki tüm işlemlerin Terra blok zincirine kaydedildiğini iddia ederek yatırımcıları aldattı, oysa aslında öyle değildi.

Ayrıca Bay Lee’nin son ifadesi Terra projesinin operasyonel çerçevesi hakkında şüphe uyandırdı.

Terraform Labs, dolar gibi geleneksel varlıklara sabitlenmiş bir para birimi olan Terra’yı ‘Chai Pay’ sistemi aracılığıyla fiziksel paraya benzer bir sanal para birimi olarak kullanmaya dayanıyordu.

Daha sonra değer artışı Luna Terra’ya bağlı para, kar elde ettiği belirtildi.

Yayınlanma tarihinde LUNC’un fiyatı 0,00010910$ seviyesinde bulunuyor.

LUNC Fiyat Tablosu 1 Aylık.  Kaynak: BeInCrypto
LUNC Fiyat Tablosu 1 Aylık. Kaynak: BeInCrypto

Terraform Labs Geliştiricisine Meydan Okundu

Yanıt olarak Shin’in savunma avukatı, Bay Lee’nin iddialarına karşı çıktı. Shin ve Kwon’un “Terra ödeme kullanımının imkansızlığının” farkında oldukları yönündeki iddiaya itiraz etti.

Olayların farklı bir versiyonunu hatırladılar, bu da Shin ve Kwon’un bu sınırlamayı kabul etmediğini öne sürdü.

Devamını oku: Ocak 2024’te Kripto Ticareti için En İyi 11 Altcoin Borsası

Ancak savcılık Shin’in Kwon ve diğerleriyle gizli anlaşma yaptı Yanlışlıkla ‘Terra projesini’ tanıtın.

Bu arada, kazanç elde etmek için yasadışı yöntemler kullanarak bunun Temmuz 2018’den Mayıs 2022’ye kadar olan bir zaman çizelgesinde olduğunu belirttiler.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/former-terraform-labs-developer-lee-shin-hyung-sung/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir