BeinCryptoKriptohaber

Ethena Token Airdropunu Duyurdu: Uygun musunuz?

Ethena, sentetik teknolojisinin başarısının ardından genişlemede bir sonraki aşamaya işaret eden yeni bir airdrop başlatmaya hazırlanıyor. stabilcoinUSDe.

Şirket, 2 Nisan 2024’te Ethena Protokolünün merkeziyetsizleştirilmesine başlayacağını ve yerel tokeni ENA’yı topluluğuna tanıtacağını duyurdu. Bu hamle, USDe’nin arzını artıran ve onu merkezi olmayan finansta baskın bir güç olarak konumlandıran bir girişim olan Ethena Parça Kampanyası’nın hemen ardından geldi (DeFi) sektörü.

Ethena Token Airdrop’unu Açıkladı

Ethena’nın USDe’si Rekorları alt üst etti biriktirme 1,38 milyar doların üzerinde arz. Bu dönüm noktası onu şu şekilde konumlandırıyor: ABD doları cinsinden en hızlı varlık Kripto endüstrisinde bu arz seviyesine ulaşmak için.

Yaklaşan ENA token lansmanı, kullanıcılarının ekosistemle daha derin etkileşim kurması için bir fırsattır. Ethena, ENA’yı talep etmek için net bir sürecin ana hatlarını çizdi ve şunları vurguladı: güvenlik ve toplumun güveni.

Kullanıcılar, son altı hafta boyunca biriken “parçalardan” yararlanarak, toplam arzın %5’ini temsil eden 750 milyon ENA dağıtımına katılacak.

90.000’den fazla uygun kullanıcı arasından parça sayısına göre ilk 2.000 cüzdan, ENA’larının %50’sinin anında likit hale geldiğini görecek, geri kalan %50’si ise 6 aylık bir hak kazanma programına girecek. Öte yandan, daha küçük sahipler, hak kazanma kısıtlamalarından muaf tutuluyor ve airdrop’ları olan ENA’larının tam likiditesini alıyor.

Ethena ekibi, “Hak kazanmanın amacı uzun vadeli katılımı ödüllendirmek ve eğer bir kullanıcı sistemden erken çıkmayı seçerse, hak edilmemiş ödüller diğer sadık kullanıcılarla paylaşılarak airdrop’a katılmaya devam eden sadık kullanıcı payını artırıyor.” yazdı.

Devamını oku: Ethena Protokolü ve USDe Sentetik Doları Nedir?

Kullanıcılar, ENA tokenleri için tek resmi talep sitesine şu adresten erişmelidir: iddia.ethena.fi. Bu site, talep sürecinin başlamasından bir gün önce, yani 1 Nisan 2024’te erişilebilir hale gelecektir. Ethena, kimlik avı girişimlerini önlemek ve talep sürecinin güvenliğini sağlamak için bu özel bağlantının kullanılmasının önemini vurguluyor.

ENA’nın lansmanı, Ethena ekosisteminde daha fazla merkeziyetsizlik ve topluluğun güçlendirilmesine yönelik bir adımdır. dikkatlice yapılandırarak belirteç bilimidağıtım ve hak kazanma dönemleri ile Ethena, sağlıklı, katılımcı ve uzun vadeli odaklı bir topluluk geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ali M., https://beincrypto.com/ethena-token-airdrop-stablecoin-usde/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir