BeinCryptoKriptohaber

Ethereum ETF Adayı Staking Ödüllerini Ekliyor: Piyasa Etkisi

Finansal hizmetlerin önde gelen isimlerinden Fidelity, staking ödüllerini kendi spot Ethereum borsa yatırım fonuna (ETF) entegre etmek için Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bir teklif sundu.

Bu hamle, yatırımcıların getirilerini artırmayı amaçlıyor. Ethereum stake etme pazar.

Fidelity’nin Ethereum ETF Revizyonunun Etkileri

Ayrıntılı olarak dosyalamaFidelity, ETF’lerin bir kısmını hisseye almayı planladığını belirtti Ethereum (ETH) holdingler. Bu eylem, Fidelity’nin bağlı şirketlerini de içerebilecek saygın stake sağlayıcıları aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

Staking duyurusu, özellikle piyasa üzerinde anında etki yarattı. Lido DAOönemli bir oyuncu Ethereum stake etme.

Haberin ardından Lido DAO’nun fiyatı kayda değer bir artış yaşadı ve %9 artışla 2,47 dolardan 2,69 dolara yükseldi. Bu yükselişe rağmen, daha geniş piyasa eğilimi Lido DAO’nun fiyatının son 24 saatteki %9,35’lik düşüşü yansıtarak 2,44 dolara gerilediğini gördü.

Devamını oku: Lido’nun Staking ETH’si (stETH) ile Kazanılabilecek En İyi 11 DeFi Platformu

Lido DAO (LDO) Fiyat Performansı
Lido DAO (LDO) Fiyat Performansı. Kaynak: BeInCrypto

Fidelity’nin girişimi, onu Ethereum ETF’leri için SEC onayı isteyen sekiz yarışmacının arasına yerleştiriyor. Bu grup aşağıdaki gibi şirketleri içerir: Ark 21 Paylaşımları Ve Franklin Templeton, aynı zamanda stake etmeye ilgi duyduklarını da ifade ettiler. Trend, staking’in ETF getirilerini artırma potansiyelinin giderek daha fazla kabul edildiğine işaret ediyor.

Ancak staking’i ETF’lere entegre etmenin bazı zorlukları vardır. Eleştirmenler bunun yatırım ürününü karmaşıklaştırdığını ve düzenleyici onayı caydırmak.

Staking’in getirdiği düzenleyici karmaşıklıklara ilişkin endişeler nedeniyle topluluğun şüpheciliği açıkça görülüyor. Bahsetmiyorum bile, SEC zaten Fidelity’nin spot Ethereum ETF başvurusu ertelendi birden çok kez.

“Bu, bizim görüşümüze göre ETF’yi daha da olası kılıyor. Ekstra bir zorlu SEC komplikasyonu katmanı, “Autism Capital söz konusu.

Devamını oku: Ethereum ETF Açıklandı: Nedir ve Nasıl Çalışır?

SEC’in kararı beklenirken, kripto topluluğu gergin durumda. SEC’in kararı için son tarih yaklaşıyor ve nihai kararın 23 Mayıs’ta verilmesi bekleniyor.

Aralarında Bloomberg’den Eric Balchunas’ın da bulunduğu analistler, sonuçlar hakkında spekülasyon yapıyor ve tahminlerde bulunuyor %35 onay şansı son teslim tarihine kadar.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/ethereum-etf-applicant-staking-reward/

Diğer Yazılar

1 of 3.913

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir