BeinCryptoKriptohaber

EthereumZuri.ch, Ethereum’un 10. Yıldönümünü Büyük Kutlamak İçin Geri Dönüyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Geçen yılki açılış etkinliğinden elde edilen paha biçilmez ilişkilere ve paylaşılan görüşlere dayanarak, üç günlük konferans Zürih Üniversitesi’ne geri dönecek. Misyon, canlı İsviçre ve küresel Ethereum topluluklarını birbirine bağlamak, araştırma ve geliştirme çabalarını teşvik etmek ve bu iddialı ve yenilikçi blockchain projesinin tarihindeki önemli kilometre taşlarını kutlamaktır.

İkinci baskısı EthereumZuri.ch 5 – 7 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında düzenlenmesi planlanıyor. Ethereum’un tarihinde önemli bir rol oynayan ve Ethereum’un evrimine katkıda bulunan İsviçre’nin Büyük Zürih Bölgesi’nde heyecan verici ve önemli bir Ethereum topluluk konferansı olması planlanıyor. Blockchain endüstrisi için dinamik bir merkez.

Üç günlük konferans Zürih Üniversitesi (UZH) ev sahipliğinde ve ortaklaşa organize edilmektedir. Blockchain MerkeziDuct Tape ile işbirliği içinde, dünya lideri bir blockchain merkezi ve araştırma kurumu. Etkinlik, hem yerel hem de küresel ekosistemlerden 500’ün üzerinde katılımcıdan oluşan çeşitli bir topluluğu bir araya getirecek.

Ayrıca yüzlerce sektör uzmanı, girişimci, yerel ve uluslararası likidite sağlayıcı, risk sermayesi şirketi ve gelecek vaat eden Ethereum girişimleri, hafta boyunca İsviçre’nin canlı blockchain ekosistemini yansıtan yan etkinliklerde bir araya gelecek.

Topluluğu zenginleştirmeye ve yenilikçi bir atmosfer geliştirmeye yeniden odaklanarak, EthereumZuri.ch geliştiricileri, araştırmacıları, akademisyenleri ve öğrencileri sektörden çeşitli paydaşlarla, meraklılarla ve diğer topluluk üyeleriyle buluşturarak bölgede etkili bir topluluk buluşması haline geliyor.

Canlı İsviçre Blockchain Ekosistemi: Tarih ve Yeniliğin Buluştuğu Yer

Ethereum’un tarihi İsviçre ile derinden iç içe geçmiş durumda ve bu bir tesadüf değil. Ülke, dijital inovasyon ve blockchain teknolojisindeki lider rolüyle dünya çapında tanınıyor. Startup dostu düzenleyici ortamı, gizliliğe olan güçlü bağlılığı ve hizmet sağlayıcılarının ve üst düzey araştırma kurumlarının çokluğu, onu dünyadaki en kripto dostu ülkelerden biri haline getiriyor.

Bu elverişli koşullar göz önüne alındığında, Ethereum’un ilk genel merkezinin İsviçre’nin Zug kentinde “uzay gemisi” olarak adlandırılan yerde kurulmuş olması pek de şaşırtıcı değil. Ethereum Vakfı da 10 yıl önce İsviçre’nin bu kripto destekli ortamında kuruldu.

Her ne kadar Ethereum platformunun resmi lansmanı Temmuz 2015’te “genesis bloğu”nun oluşturulmasıyla gerçekleşmemiş olsa da, bu yıl aynı zamanda projenin kurucu ortakları tarafından halka ilk sunumunun ve projenin yayınlanmasının 10. yılını da kutluyor. 2014 yılında Sarı Kağıt.

Büyük Zürih Bölgesi, bu destekleyici ve dinamik ortamda kendisini blockchain endüstrisi için küresel bir merkez olarak kurmuştur. Birçok önde gelen kripto projesine, şirketine ve kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır.

Halihazırda teknolojiyi benimseyen yerleşik işletmelerin ve finansal kurumların varlığının yanı sıra, Büyük Zürih bölgesindeki blockchain çözümleri için yetenek havuzu dikkat çekicidir. Birkaç İsviçre üniversitesi ve araştırma merkezi blockchain ile işbirliği yapıyor ve dağıtılmış defter teknolojisi Yeni nesil blockchain geliştiricilerini ve mühendislerini destekleyecek uzmanlar.

Zürih Üniversitesi (UZH) Blockchain Merkezi bu konuda lider bir kurumdur. Zürih Üniversitesi’nden 65 üye ve araştırmacı ve topluluğun önde gelen uluslararası akademisyenleri ile bu sadece İsviçre’deki en büyük akademik girişim olmakla kalmıyor, aynı zamanda en iyi akademik girişim olarak da derecelendiriliyor. 2022’de blockchain için Avrupa’nın en iyi üniversitesi ve araştırmanın en büyük etkiye sahip olduğu dünya çapında üçüncü en iyi.

UZH Blockchain Merkezi, çeşitli alanlarda mükemmel disiplinlerarası araştırmaları teşvik eden ve koordine eden, dünya lideri bir yeterlilik merkezi ve blockchain merkezi olarak hizmet veriyor. Ayrıca tüm uzmanlık alanlarını kapsayan endüstri liderleriyle, lisans ve lisansüstü öğrencilerine geniş bir yelpazede uluslararası eğitim teklifleri sunmaktadır.

Ayrıca, UZH Blockchain Merkezi, Ethereum Vakfı ile çeşitli araştırma projeleri ve girişimlerinde işbirliği yaparak ve yaklaşan etkinliklere ev sahipliği yaparak ve ortaklaşa düzenleyerek Ethereum araştırma ve geliştirmesinin ilerlemesini aktif olarak desteklemektedir. EthereumZuri.ch konferans.

Ana Etkinlikte Neler Beklenmeli?

Bu yılki üç günlük konferans, araştırma ve geliştirmeye odaklanmaya devam edecek ve aynı zamanda yenilikçi işbirliklerini teşvik etmek için ekosistemdeki çeşitli paydaşları bir araya getirmeyi amaçlayacak.

Konular, Ethereum Sanal Makinesi ve Katman 1 Optimizasyonu, Katman 2’ler, Köprüler ve Ölçeklenebilirlik, Hesap Soyutlaması gibi oldukça teknik olanlardan Kimlik ve Gizlilik gibi biraz daha az teknik olana kadar değişecektir. GüvenlikMerkezi Olmayan Finans ve Topluluk.

Katılımcılar, değerli içgörüler kazanabilecekleri, bilgi paylaşabilecekleri ve anlamlı işbirliklerine katılabilecekleri zengin bir öğrenme ortamına girme konusunda eşsiz bir fırsata sahip olacaklar. Katılımcılar konferansa katılarak yalnızca ağlarını genişletip bağlantılar kurmakla kalmayacak, aynı zamanda çeşitli etkileşimli oturumlar, çalıştaylar ve panel tartışmaları aracılığıyla Ethereum ve blockchain teknolojisinin ilerlemesine katkıda bulunma ve yenilikçiliği teşvik etme şansına da sahip olacaklar.

Bu oturumlar, temel düzeyden ileri düzeye kadar farklı bilgi düzeylerine sahip katılımcılara hitap edecek ve herkesin yeni bir şeyler öğrenme şansına sahip olmasını sağlayacaktır. Konferans hem yerleşik bilgi alanlarını hem de gelişen teknolojileri kapsayacak ve katılımcıların değerli içgörüleri keşfetmesine ve kazanmasına olanak tanıyacak. Ayrıca konferans, anlamlı tartışmaları ve münazaraları teşvik eden, katılımcıların deneyimlerini paylaşmalarına ve başkalarıyla fikir alışverişinde bulunmalarına olanak tanıyan etkileşimli ve ilgi çekici bir ortam sağlayacaktır.

Geçen yılki etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: Özet Makalesi.

İnternet sitesi | Kaynak için | Sponsorluk için | X (eski adıyla Twitter) | Telgraf

UZH Blockchain Merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi, heyecan Ve LinkedIn.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/ethereumzuri-ch-returns-for-a-grand-celebration-of-ethereums-10th-anniversary/

Diğer Yazılar

1 of 5.812

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir