BeinCryptoKriptohaber

FET, AGIX ve OCEAN Yatırımcıları ASI Hakkında Endişelenmeli mi?

Kripto endüstrisindeki iki şirket arasındaki birleşmeler nadirdir. Yine de Fetch.ai (FET), Ocean Protokolü (OCEAN) ve SingularityNET (AGIX)’in planladığı gibi üç şirketin bir araya geldiğini görmek daha da nadirdir.

Bunun muhteşem bir gösteri mi yoksa felaket bir gösteri mi olacağı henüz belirlenmedi.

Yapay Süper Zeka İttifakı (ASI) Hayata Geçmeye Yakın

Bu haftanın başlarında SingularityNET, SingularityNET ile birleşeceğini duyurdu. Fetch.ai ve Ocean Protokolü Yapay Süper Zeka İttifakını (ASI) oluşturacak. Birleşme, üç ağı tek bir Yapay Zeka (AI) ağında birleştirecek.

Şu anda bu üç tokenin toplam değeri yaklaşık 3,2 milyar dolar değerinde. Birleşmenin ardından ASI, tokenı dünyadaki en iyi 20 kripto para birimi arasına yerleştirecek olan 7,5 milyar dolarlık bir piyasa değerini hedefliyor.

Birleşmenin 11 Haziran’da başlaması ve 13 Haziran’a kadar tamamlanması bekleniyor, ardından üç tokenin varlığı sona erecek. Token sahipleri 13 Haziran’a kadar varlıklarını ASI ile değiştirme şansına sahip olacak.

Bununla birlikte, bu üç varlığın mevcut değerinin 2 katı piyasa değeri hedefi göz önüne alındığında, bunun bir olasılık mı yoksa basit bir fantezi mi olduğu sorusu ortaya çıkıyor.

FET, AGIX, OCEAN Fiyat Tahmini: Neredeler ve Nereye İnebilirler

Fetch.ai (FET)

Fetch.ai’nin fiyatı son iki aydır konsolidasyona giriyor ve şu ana kadar yapılan tüm çıkış girişimleri başarısızlıkla sonuçlanıyor. FET 2,11 dolardan el değiştiriyor ve 1,95 ila 2,49 dolar aralığında hareket ediyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50.0 nötr çizgisinin altındaki düşüş bölgesinde. RSI, fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörüdür. Şu anda bir sinyal veriyor önümüzdeki haftanın olumsuz sonucumuhtemelen FET’i konsolide tutmak.

Devamını oku: Yapay Zeka (AI) Kriptoyu Nasıl Dönüştürecek?

Fetch.ai Fiyat Analizi.
Fetch.ai Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

SingularityNET (AGIX)

AGIX fiyatı makro zaman diliminde iyi bir performans sergiliyor. Altcoin son iki aydır tutarlı bir yükseliş trendi gözlemleyerek işlem fiyatını 0,89 dolara getirdi. AGIX şu anda 1,00 dolarlık kritik direncin altında bulunuyor.

Bu bariyerin aşılması durumunda kripto varlığın 1,07 doların üzerine çıkma şansı olacak.

Devamını oku: 2024’ün En İyi 9 Yapay Zeka (AI) Kripto Para Birimi

AGIX Fiyat Analizi.
AGIX Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak bu biraz zaman alabilir ve beklenen birleşme tarihi olan 11 Haziran’a bir haftadan az bir süre kaldı.

Okyanus Protokolü

OCEAN’ın fiyat hareketi de çok etkileyici değil. Altcoin, sekiz hafta boyunca 0,84 ila 1,02 dolar arasında konsolidasyona uğradı. OCEAN neredeyse bir kez üst limiti aştı ancak yükselişi sürdürmeyi başaramadı ve 0,89 dolarlık işlem fiyatına geri döndü.

Altcoin’in 0,84 dolarlık destek tabanını test etme şansı, bir kırılmadan çok daha yüksek.

Devamını oku: 2024’te İzlenecek En İyi 12 Kripto Şirketi

OCEAN Fiyat Analizi.
OCEAN Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Dolayısıyla mevcut piyasa koşulları göz önüne alındığında ve yapay zekadaki artışa rağmen bu üç token yavaş bir büyümeye tanık oluyor. Bu varlıkların bir araya gelerek 60, 80 ve 143. konumlardan fırlayarak ilk 20 varlık haline gelme potansiyeli biraz zor görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/fet-agix-ocean-join-form-asi-implications/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir