BeinCryptoKriptohaber

Fetch.ai (FET) Fiyatı Bu Nedenle Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinden Düşüyor

Geçtiğimiz hafta, Fetch.ai (FET) fiyat gelişimi en iyi performans gösteren varlıklardan biri olarak ortaya çıktı ve tüm zamanların en yüksek grafiğini çizdi.

Ancak kazanımlarla birlikte kâr da geldi ve belirli gruplar FET yatırımcısı satıştan kaçınmadı Söz konusu karları kaydetmek için varlıkları. Bu durum fiyat düşüşünü tetikleyecek mi?

Fetch.ai Balinaları Satmaya Hareket Ediyor

Bir hafta içinde FET yatırımcıları, özellikle de balina sahipleri, fiyatların hızla artması nedeniyle ellerindeki varlıkları elden çıkarma yolunu tercih etti. 100.000 ila 1 milyon arasında FET tokeni bulunduran adresler, 24,3 milyon dolar değerinde 9 milyondan fazla FET sattı.

Olarak altcoin tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmeye devam etti 3,07 dolarlık satış daha belirgin hale geldi ve büyük cüzdanların arzı 60,8 milyon FET’e düştü. Doğal olarak bu durum fiyatta bir düşüşe neden oldu. arz ve talep dengesi dengesiz hale geldi.

Fetch.AI Balina Tutma
Fetch.ai Balina Tutma. Kaynak: Santiment

Ancak perakende yatırımcılar, dolaşımdaki arz üzerinde önemli ölçüde daha az hakimiyete sahip olmalarına rağmen, görünüşe göre buna karşı çıkıyorlar. Borsaların genel arzının azalması, yatırımcıların FET biriktirdiğini gösteriyor.

Mart ayının başından bu yana bu borsaların cüzdanlarından 29,7 milyon dolar değerinde yaklaşık 11 milyon FET çıkarıldı. Bu, iyimserliğin hâlâ geçerli olduğunu, ancak kar elde etme yoğunlaştıkça bu iyimserliğin de büyük ihtimalle bastırılacağını gösteriyor.

Borsalarda Fetch.AI Arzı
Borsalarda Fetch.ai Arzı. Kaynak: Santiment

FET Fiyat Tahmini: Düşüş mü Geliyor?

Yoğun balina satışlarına ve fiyat hareketlerine bakıldığında, daha fazla düşüş daha muhtemel sonuç gibi görünüyor. Fetch.ai fiyatı bu yazının yazıldığı sırada 2,63 dolardan işlem görüyor ve 2,46 dolarlık destek çizgisine yaklaşıyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) zaten düşüş nötr bölgesindeki nötr çizgi 50.0’ın altında. RSI, fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörüdür. Bir varlıktaki aşırı alım veya aşırı satış koşullarının belirlenmesine yardımcı olur. Fiyat trendindeki potansiyel dönüş noktaları.

FET/USDT 4 saatlik grafik
FET/USDT 4 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Göstergenin düşüş bölgesinde bulunması yükseliş eğiliminin azaldığını ve bu bölgede uzun süreli varlığın fiyat hareketi için olumsuz olacağını gösteriyor. Bu şu anlama gelir FET 2,46 dolarlık desteği geçebilir 100 günlük Üstel Hareketli Ortalamaya (EMA) denk gelen ve 2,00 dolara düşen çizgi.

Ancak altcoin perakende yatırımcılardan bir miktar destek bulursa 2,46 dolarlık destek seviyesinden sıçrayabilir. Bu, Fetch.ai fiyatının, düşüş tezini geçersiz kılmak için 3,07 dolarlık direnç seviyesini yeniden aşma girişiminde bulunmak üzere yükseliş momentumunu yeniden kazanana kadar bu işaretin üzerinde konsolide olmasını sağlayacak.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/fet-investors-are-preventing-price-from-lows/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir