Crypto BriefingKriptohaber

Fetch.ai, SingularityNET ve Ocean Protokolü, token birleşmesini 15 Temmuz’a yeniden planladı

Bu makaleyi paylaş

Fetch.ai, SingularityNET (SNET) ve Ocean Protokolü tarafından oluşturulan yeni bir ittifak olan ASI Alliance, beklenen token birleşmeleri için yeni bir tarih duyurdu. Olay, başlangıçta 13 Haziran’a ayarlandıEkip tarafından paylaşılan bir basın açıklamasına göre, şu anda 15 Temmuz’da yapılması planlanıyor.

Mart ayında Fetch.ai, SingularityNET ve Ocean Protokolü, etik, merkezi olmayan bir yapay zeka ekosistemi oluşturmak için birlik olduklarını duyurdu. Birliğin parçası olarak FET, AGIX ve OCEAN jetonlar birleştirilecek Yapay Süper Zeka ($ASI) tokeni adı verilen yeni bir tokene dönüştürüldü.

Birleşmenin hazırlığı, sorunsuz bir geçiş için gerekli olan çeşitli üçüncü taraf kuruluşlarla karmaşık entegrasyonları ve koordinasyonu içeriyor. Ekibe göre yeniden planlama, borsalar, doğrulayıcılar ve ekosistem ortaklarını içeren teknik ve lojistik gereksinimlerin sorunsuz bir şekilde ele alınmasını sağlamak için yapılıyor.

Fetch.ai CEO’su ve Yapay Süper Zeka başkanı Humayun Sheikh, “ASI token birleşmesinin tamamlanması, ortaklarımızın gerekli ayarlamaları nedeniyle artık Temmuz ayında planlanmış olsa da, bu ittifakı yönlendiren bağlılık ve vizyon her zamankinden daha güçlü olmaya devam ediyor” dedi. İttifak.

“Bu geçici gecikme, merkezi olmayan bir süper istihbarat ağı oluşturmaya yönelik kaydettiğimiz önemli ilerlemeyi etkilemiyor. Ekiplerimiz kalan adımları tamamlamak için merkezi borsalarla aktif olarak çalışıyor. Bu son lojistik adımlarda çalışırken topluluğumuzun ve paydaşlarımızın sürekli desteğini ve sabrını takdir ediyoruz” diye ekledi.

Belirtildiği gibi FET, AGIX ve OCEAN borsalarda bağımsız olarak işlem görmeye devam ediyor. Üçüncü taraf platformlarla teknik entegrasyonlar tamamlandıktan sonra ASI tokeni piyasaya sürülecek. Bu noktada FET, AGIX ve OCEAN bağımsız olarak işlem yapmayı bırakacak ve ASI ile birleşecek.

Ek olarak, ekip, token sahiplerine, kendilerinden herhangi bir acil eylem gerekmediği konusunda güvence verildiğini ve birleşmenin daha fazla gecikme olmadan ilerlemesinin beklendiğini belirtti. Token sözleşmeleri, geçiş prosedürleri ve denetimler hakkında daha fazla bilgi bu hafta paylaşılacak.

Ocean Protokolü’nün kurucusu ve CEO’su ve Yapay Süper Zeka İttifak Konseyi yönetim kurulu yöneticisi Bruce Pon, topluluğun birleşik ASI tokenına yönelik sabrı ve beklentisi için şükranlarını dile getirdi.

Pon, “Topluluğun sabrını takdir ediyoruz ve tüm ortaklar, borsalar ve token sahipleri tarafından desteklenen birleşik bir $ASI tokenini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Bu makaleyi paylaş

kaynak: Vivian Nguyen, https://cryptobriefing.com/token-merger-update-july/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir