BeinCryptoKriptohaber

Fiat Gateway Defexa Dünyanın İlk Memecoin Bankası Olmak İçin U Dönüşü Yapıyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Son zamanlardaki memecoin çılgınlığının ardından fiat ve kripto ekosistemi Defexa kendi sitesinde duyurdu X B2C birimini yeniden tasarladığını ve şimdi TradFi’nin en uzak kısımlarını köprülemek istediğini ve DeFi. Bugünden itibaren projenin arkasındaki ekip kendi projesini geliştirecek. kripto cüzdanı tam daire memecoin bankası olarak.

Defexa neydi?

Markanın ana ürünü B2B fiat ve kripto ödemesi Satıcıların birden fazla ödeme sistemi ve kripto para birimi kullanarak para kabul etmesine, takas etmesine, yönetmesine ve aktarmasına olanak tanıyan platform. Araçlar arasında kart işleme, ödeme bağlantıları, yinelenen ödemeler, çok kanallı ödemeler ve yerel ödeme yöntemleri yer alıyor.

Platform, artan kabulü, küresel erişilebilirliği, hızlı işlemleri, düşük ücretleri, gelişmiş özellikleriyle gurur duymaktadır. güvenlikve müşteri gizliliğinin arttırılması. E-spor, e-ticaret, turizm, flört ve serbest çalışma gibi çok çeşitli işletmelere hizmet vermektedir.

B2C birimi mobil bir kriptodan oluşur cüzdan ve birden fazla tokenı destekleyen merkezi olmayan bir borsa Tahkim beta sürümünde.

Temel özellikler ve planlar

gözaltı dışı

Mobil kripto cüzdan uygulaması tamamen saklama amaçlı değildir ve büyük blok zincirlerdeki yüzlerce popüler varlığı satın almanıza, saklamanıza, göndermenize, takas etmenize ve satmanıza olanak tanır. Ekip yakın zamanda 50’den fazla mecoin’i listeledi ve hepsini takas edilebilir hale getirmeyi planlıyor. değiştirilemez tüm EVM’lerde ve mevcut en popüler EVM olmayan ağlarda tokenler.

Denetlendi

Müşteri fonlarının güvenliği ve mahremiyeti şirketin kendi güvenlik departmanı tarafından garanti edilmektedir. Cüzdanın en kritik parçaları, üst düzey etik bilgisayar korsanları tarafından sunulan tam kapsamlı bir web3 güvenlik hizmetleri şirketi olan Decurity’nin yardımıyla geliştirildi. Ağ geçidi ve DEX, blockchain üzerinde yoğunlaşan bir siber güvenlik sağlayıcısı olan Hexens tarafından denetlendi. Üstelik Defexa’nın uygulamaları Hexens’in hata ödül programında yer alıyor ve çeşitli araştırmacılar tarafından 7/24 denetleniyor.

Lisanslı

Defexa markası, Money Services Business (MSB) lisansına sahip, Kanada’da kayıtlı bir şirkete aittir. Ekip, küresel çapta genişlemek için Elektronik Para Kurumu (EMI) olarak yetkilendirilmiş bir Birleşik Krallık şirketini, bazı lisanslı AB şirketlerini ve Hong Kong’daki birkaç şirketi satın aldı. Latin Amerika, Ödeme Kurumu (PI) olarak lisanslı bir Brezilya şirketi ve Meksika’da yerel bir tüzel kişilik tarafından kapsanmaktadır.

Kartlar

Yukarıda adı geçen Birleşik Krallık EMI şirketi, Mastercard’ın asli üyesidir ve aynı zamanda SWIFT üyeliği alma sürecindedir; bu özellikler, IBAN hesapları, banka kartları ve kredi kartları da dahil olmak üzere tüm bankacılık hizmetlerinin sunulmasına olanak tanır. Memecoin tasarımlı ilk kart grubunun 2024’ün 4. çeyreğinde çıkarılması planlanıyor. Bekleme listesi ve kart tasarım galerisi önümüzdeki uygulama sürümlerinde kullanıma sunulacak.

Jeton

Konu başlığında duyurulan bir sonraki ürün, GameFi müşteri yolculuğunu etkileşime geçirmek, teşvik etmek ve teşvik etmek için tasarlanan Defexa’nın kendi sadakat tokenidir. Ekip, kullanıcılara uygulama içindeki etkinlikler için puan verecek bir puan sistemi kurmayı planlıyor.

SosyalFi

Şirketin dikkatini çeken bir diğer büyük alan ise merkezi olmayan mesajlaşma programları ve sosyal ağlar. Defexa, gelecek sürümde, güvenli sohbetleri ve kanalları doğrudan cüzdandan erişilebilir hale getiren ve uyarıları ve şilini memecoin’lere yaklaştıran Genişletilebilir Mesaj Aktarım Protokolü’nü (XMTP) kullanmayı planlıyor.

İlerlemeyi takip etmek

Yukarıdakilerin tümünü bir araya getiren şirket, TradFi’nin en iyi çözümlerini birleştiren bir süper uygulama yaratmayı hedefliyor. DeFive Memecoin deneyiminizi dünya çapında sorunsuz hale getirmek için SocialFi. Ekip şu anda daha fazla ayrıntıyı gün ışığına çıkaracak yeni web sitesi üzerinde çalışıyor. Artık Android veya iOS için bir uygulama indirebilir ve Defexa’nın sosyal medyasındaki duyuruları takip etmeye devam edebilirsiniz.

İnternet sitesi | Uygulama mağazası | Google Oyun | X | Telgraf | Anlaşmazlık | LinkedIn

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/fiat-gateway-defexa-makes-an-u-turn-to-become-worlds-first-memecoin-bank/

Diğer Yazılar

1 of 5.811

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir