BeinCryptoKriptohaber

Floki Inu Neden 15,2 Milyar Token Yakmak İstiyor?

Floki Inu topluluğu, şu anda değeri 2,8 milyon dolar olan 15.246.000.000 FLOKI’yi yakmayı teklif etti.

Topluluk, bu eylemlerin tokenları kara listeye alınan cüzdanlardan kaldırmayı amaçladığını açıkladı.

15,2 Milyar FLOKI Yanması

Floki Inu detaylı 15.246.000.000 FLOKI’nin yakılmasının, topluluğun geri kazanılan fazla tokenleri yakmayı kabul ettiği 2022 oylamasıyla desteklendiği belirtildi. Topluluk, cüzdanlar kara listeye alındığında tokenları Floki çoklu imzasına göndermek dışında hiçbir şey yapılamayacağını vurguladı.

Yani topluluk bu tokenlerin kalıcı olarak piyasadan kaldırılmasını doğru görüyor.

Floki Inu topluluğu, “Bu nedenle, topluluğun bu tokenlarla ilgili beklentileri doğrultusunda, iade edilen tokeni yakıp dolaşımdan kalıcı olarak çıkarmanın adil olduğunu düşünüyoruz.” dedi. açıkladı.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Floki DAO Hatta oy verenlere, iade edilen tokenlerin değerinin %1’ini (yaklaşık 154 milyon FLOKI) etkilenenlere bir “iyi niyet jesti” olarak gönderme sözü bile verdi. Bu, daha fazla cüzdanın fazla tokenlerini yakmaya göndermesini teşvik edebilir. Ne olursa olsun teklif 232 oy aldı.

Topluluğun FLOKI tokenlarını yakmaya yönelik ilk oylaması değil. Şubat ayında çok zincirli köprüden kurtarılan 190,9 milyar tokenin yakılması yönünde oy kullandılar.

Floki Inu topluluğu, “Bu vakaların her birinde, Floki DAO’nun kararı hızlı bir şekilde uygulandı ve bu, Floki’nin tamamen merkezi olmayan bir kripto para birimi olduğunu ve Floki DAO’nun sonuçta projenin yönünü belirlediğini açıkça ortaya koydu.” dedi.

Açıklamanın ardından FLOKI %11’den fazla artış göstererek 0,0001872 dolardan 0,0002025 dolara yükseldi. Bu arada işlem hacmi son 24 saatte %235,29 arttı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Eduardo Venegas, https://beincrypto.com/floki-inu-burn-billion-floki-tokens/

Diğer Yazılar

1 of 4.672

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir