BeinCryptoKriptohaber

Friend.Tech’in FRIEND Token’ı Kripto Airdrop’undan Sonra Neden Düştü?

Merkezi olmayan bir sosyal medya platformu olan Friend.Tech, merakla beklenen uygulamasını başlattı kripto airdrop’u.

FRIEND tokeni piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra platformun en son sürümü olan Friend.Tech V2’yi piyasaya sürmesiyle önemli bir fiyat düşüşü yaşadı.

Friend.Tech Airdrop’u Yayınladı, FRIEND Token Düşüşleri

3 Mayıs’ta Friend.Tech yerel tokenını dağıttı, FRIEND ve platformun Money Club gibi yeni eklemeler içeren 2. versiyonunu tanıttı. Base’de alım satım başladıktan hemen sonra tokenın fiyatı 169 dolara yükseldi ancak ardından keskin bir şekilde 3,26 dolara düştü.

En büyük alıcı kripto airdrop’u Friend.Tech’te tasfiye edilmiş token varlıklarının tamamının, bunları aldıktan birkaç saat sonra ortaya çıkması, tokenin piyasa değeri üzerindeki etkisi konusunda endişelere yol açıyor. Sonuç olarak, FRIEND tokenı %52,5’lik bir düşüş daha yaşadı ve 3,26 dolardan 1,32 dolara düştü.

İstikrarsız fiyat hareketleri likidite sorunlarından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Likidite, piyasanın büyük alım ve satımları önemli fiyat değişiklikleri olmadan gerçekleştirebilme kapasitesidir. Düşük likiditeye sahip piyasalarda az sayıda büyük işlem, piyasa fiyatını orantısız bir şekilde etkileyebilir.

“Bu bir şaka olmalı, Friend.Tech yalnızca 0,01 dolar likidite ekledi. Yani önce kullanıcılarınıza ücretler sağlayabilirsiniz, sonra birbirlerine likidite eklemelerini sağlarsınız, böylece birbirlerine aktarabilirler. Burada birinci sınıf bir ekip var” dedi bir kripto topluluğu üyesi.

Devamını oku: Friend.Tech nedir? Web3 Sosyal Medya Uygulamasına Derin Bir Bakış

ARKADAŞ Fiyat Performansı
ARKADAŞ Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Tartışmalara rağmen, Friend.Tech Üssün dokuzuncu en büyük protokolüdür Toplam kilitli değeri (TVL) yaklaşık 28 milyon dolar olan ağ.

V2’de Money Club’ın tanıtılması, toplulukların artık ortak hazineleri yönetebilmesi nedeniyle ilgiyi yenilemeyi amaçlıyor. Diğer özellikler arasında kullanıcı etkileşimini geliştirmek için sohbetlerdeki özelleştirilebilir katılım ölçümleri yer alıyor. Bu iyileştirmeler, Friend.Tech’i yalnızca platform kullanımını artırmakla kalmayıp, aynı zamanda merkezi olmayan sosyal ağlarda rekabet üstünlüğünü yeniden kazanmaya da konumlandırıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Shota Oba, https://beincrypto.com/friend-tech-crypto-airdrop-friend-v2-launch/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir