BeinCryptoKriptohaber

Galaxy Fox Ön Satış Tamamlandığında Yükselişe Geçecek

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Son 2 yılda çok sayıda faiz artışı yaşanırken, yatırımcılar Fed’in bu durumu kontrol altına alacağını tahmin ediyorlardı. şişirme 2024 yılına kadar.

Bu nedenle piyasada Fed’in 31 Ocak’taki toplantısından sonra faiz indirimine başlayacağını açıklayacağı yönünde yaygın bir algı vardı. Ancak Fed’in açıklamasıyla işler farklı bir hal aldı ve bazı oynaklık kripto pazarında. Faiz Oranı İndirimi Spekülasyonları Kripto Piyasasını Nasıl Etkiledi?

31 Ocak toplantısının ardından Fed Başkanı Jerome Powell, enflasyonu %2’ye sabitleme çabalarıyla enflasyonu kontrol etme konusunda ilerleme kaydettiğini kabul etti. Ancak röportajında ​​Fed’in olası faiz indirimlerine ilişkin tutumundan temkinli bir şekilde kaçındı. Powell’a göre Fed, faiz indirimini açıklamadan önce kontrollü enflasyon oranına daha fazla güvenmek istiyor. Ayrıca, faiz indirimlerine ilişkin bir kararın Mart ayındaki duyuruların bir parçası olmayabileceğini de tespit etti.

Bu açıklamalar yatırımcıların güvenini zedeledi ve popüler kripto para birimlerinin fiyatında düşüşe neden oldu. Bitcoin duyurunun ilk gününde %2 düştü ve diğer kripto para birimlerinin de darbe almasına neden oldu.

Ancak hafta sonu hafif bir fiyat artışıyla yatırımcıların güveni yeniden canlandı. Bu, Fed’in Mayıs 2024’te faiz indirimi açıklayabileceği yönündeki piyasa spekülasyonlarıyla bağlantılı olabilir.

Büyük kripto para birimlerinin mevcut fiyatları yavaş görünse de memecoinler etkileyici bir fiyat artışı yaşadı. Bazı memecoin’ler son 10 gündeki piyasa dalgalanmalarına rağmen ilgi odağı oldu.

Galaxy Fox 4 Milyon Dolara Giden Yolda

Galaksi Tilki (GFOX) 7. Aşamaya ulaştı ICO Token satışlarının %98,5’inden 3,2 milyon dolardan fazlası, token başına 0,00198 dolardan gerçekleşti. Bu para popüler meme kültürünü ve ödüllendiriciliği harmanlıyor Kazanmak İçin Oyna (P2E) özellikleri. Coin, yatırımcılarına token sahibi olma ve tokeni stake ederek pasif gelir elde etme fırsatı sunarak ödüllendiriyor. P2E oyunlarıve GFOX tokenlarını kullanıyorlar.

Galaxy Fox’un Web3’ü türünün tek örneği. Oyuncular bu sonsuz koşucu oyunuyla oyun içi performanslarına göre GFOX tokenleri kazanabilirler. Her sezon oyuncuların en iyi %20’si, GFOX ile takas edebilecekleri hediyelerle de ödüllendirilecek.

Galaxy Fox, kullanımının bir parçası olarak NFT avantajları yarattı. Teknik incelemesine göre, ön satış sırasında 3.000 NFT piyasaya sürülecek ve yatırımcılar bu NFT’leri web sitesinden basıp ticaretini yapabilecekler. Açık deniz.

Topluluğuna geri vermek için her işlemin %2’si Galaxy Fox Stargate’e eklenecek. Bu hareketin, koinin sosyal medya platformlarında GFOX tokenına olan topluluk katılımını güçlendirmesi bekleniyor.

Madeni para piyasaya sürüldüğünde fiyat spekülasyonlarını aştı ve 3,2 milyon doların üzerinde satış yaptı.

Galaxy Fox Ön Satış

Son düşünceler

Fed Başkanı Jerome Powell’ın son röportajlarından Fed’in odak noktasının enflasyon olduğu görülüyor. Enflasyonu kontrol altına almak için faiz oranlarındaki artışla geçen yıl bir miktar ilerleme kaydedilmiş olsa da, kripto piyasası alıcı taraftaydı. Faiz oranlarındaki bir indirim kripto piyasasının lehine olsa da kimse Fed’in bu yıl bir indirimi ne zaman açıklayacağını kesin olarak söyleyemez ve o zamana kadar kripto piyasası düşük ucuz (yani düşük faizli) yatırım nakdi arzı nedeniyle sınırlı kalmaya devam edecek .

GFOX hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: Galaxy Fox Ön Satış | topluluk

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/galaxy-fox-to-soar-higher-upon-presale-completion/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir