BeinCryptoKriptohaber

Haziran 2024’te İşlem Görecek 5 Gerçek Dünya Varlığı (RWA) Altcoin’i

Çığ Gerçek Dünya Varlık token kategorisinin lideri olan (AVAX) şu anda 13,7 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip. Gerçek dünya varlıkları (RWA), kısmi sahiplik ve likidite sağlayan, bir blockchain üzerinde dijital olarak tokenize edilen gayrimenkul veya emtia gibi fiziksel varlıkları temsil eder.

BeInCrypto, Haziran ayında alım satım portföyünüzün bir parçası olması gereken en iyi RWA tokenlarının bir listesini derledi.

Çığ (AVAX)

Avalanche son birkaç haftadır 40 ile 32 dolar arasında konsolide edildi. Bu aralıkların direnç ve destek olarak defalarca test edilmesine rağmen, AVAX’ın bunları aşma girişimleri başarısız oldu.

Bu yazının yazıldığı sırada bile altcoin 34 dolardan işlem görüyor ve 32 dolarlık desteğe yaklaşıyor. Daha geniş piyasa işaretleri şu anda düşüş yönünde ve bu da Avalanche’ın fiyatının 31 dolara düşmesine neden olabilir.

Devamını oku: Avalanche (AVAX) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Çığ Fiyat Analizi.
Çığ Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak bir kırılma, birkaç ayın en yüksek seviyesini görmek için fiyatı 45 dolara gönderebilir.

Chainlink’in fiyatı aynı zamanda altcoin için hafif bir düzeltme sinyali verebilecek daha geniş piyasa ipuçlarını da takip ediyor. Mayıs ayı, fiyatın %44 artmasıyla hem varlık hem de yatırımcılar için karlı oldu.

LINK kısa süre önce 18,78 dolarlık kritik bariyeri aşmaya çalıştı; bu seviye de Nisan ayında geçemedi. Bunun ihlal edilmemesi, Chainlink’in fiyatının 17,7 dolara düşmesine neden oldu ve düşüş durmazsa 16,55 dolara düşüş mümkün.

Devamını oku: Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Chainlink Fiyat Analizi.
Zincir bağlantı Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak bu direncin üzerinde bir kırılma, son kayıplardan toparlanmayı başlatabilir ve LINK’i 20 dolar ve üzerine çıkarabilir.

İnternet Bilgisayarı (ICP)

ICP, geçtiğimiz bir buçuk ay boyunca en yavaş hareket eden varlıklardan biri oldu ve yatay hareketler dışında herhangi bir yönde neredeyse hiç hareket olmadı. Hala düşüş eğilimini destekleyen altcoin, 15,34 doları geçemedikten sonra 12,12 dolardan işlem gördü.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) ayrıca yükseliş sonucunun sinyalini vermekte zorlanıyor. RSI, fiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörüdür. 0 ile 100 arasında salınım yaparak 70’in üzerindeki aşırı alım koşullarını ve 30’un altındaki aşırı satış koşullarını gösterir.

Devamını oku: İnternet Bilgisayarı (ICP) Fiyat Tahmini 2023/2025/2030

İnternet Bilgisayar Fiyat Analizi.
İnternet Bilgisayar Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Şu anda 50,0 seviyesinde nötr seviyenin altında ve bunu bir destek tabanı olarak test etmek potansiyel bir toparlanmayı tespit edecek.

Bu, ICP’yi 12,91 $ ve 15,34 $ dirençlerinin üzerine iterek 17,92 $’a doğru bir yükselişin grafiğini çizebilir.

Synthetix Ağı (SNX)

Kripto pazarındaki ilk 50 ve hatta ilk 100 varlık arasında olmasa da Synthetix hâlâ önemli bir RWA tokenidir. 876 milyon dolarlık piyasa değeriyle SNX, son Yapay Zeka (AI) abartılı yükselişi sırasında büyüdü.

Ancak yükseliş devam edemedi ve bu durum Synthetix’in fiyatında düşüşe neden oldu. Sonuç olarak altcoin 3,15 doların altında konsolide edildi ancak 2,33 doların üzerinde duruyor.

Devamını oku: Synthetix (SNX) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Synthetix Fiyat Analizi.
Synthetix Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Fiyat seviyelerinden herhangi birinin kırılması durumunda konsolidasyon tezi geçersiz hale gelecek ve bu da ya bir yükselişe ya da bir kırılmaya yol açacaktır.

Yapımcı (MKR)

Maker’ın fiyatı şu anda üç ayın en düşük seviyesi olan 2.384 dolarda bulunuyor. Altcoin, nisan ayının başından bu yana düşüş trendinde bulunuyor ve 4.000 dolardan şu anki fiyat noktasına düşüyor.

2.556 dolarlık desteğin üzerinde seyreden MKR, bu desteğin altına düşebilir. Ortaya çıkan düşüş onu 2.271 dolara kadar düşürebilir.

Devamını oku: Maker (MKR) Fiyat Tahmini 2023/2025/2030

Yapımcı Fiyat Analizi.
Yapımcı Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Öte yandan piyasanın geri kalanından gelecek yükseliş sinyalleri MKR’nin toparlanmasını tetikleyebilir. Bu, onu 2.693 dolardan 3.159 dolara kadar olan direncin üzerinden itecektir. Bu direncin kırılması düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/rwa-altcoins-to-trade-june/

Diğer Yazılar

1 of 5.254

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir