BeinCryptoKriptohaber

Haziran 2024’te Takip Edilecek En İyi 5 Kripto Yatırımcısı

Devam eden gelişmeler ve değişen koşullar göz önüne alındığında, kripto piyasası gezinmesi kolay bir alan değil.

Bu saatte, alanın iniş ve çıkışlarını deneyimleyen yatırımcılar yardımcı olma eğilimindedir. BeInCrypto, yararlanabileceğiniz kişilerin bir listesini de derledi.

Scott Melker – Tüm Sokakların Kurtu

The Wolf of All Streets takma adıyla da bilinen Scott Melker, en büyük kripto tüccarlarından ve etkileyicilerinden biridir. Ancak bilgisi yalnızca kripto piyasasıyla sınırlı değil; aynı zamanda finans piyasasından da etkileniyor.

Her ne kadar Melker’in bir varlığa karşı önyargısı olmasa da, en son Bitcoin tahmini yükseliş sonucunu işaret ediyor. Gönderisine göre BTC muhtemelen 74.000 dolara doğru gidiyor ve bu da kripto varlığının yeni bir ATH yayınlamasına olanak tanıyor.

Dan Gambardello

Bir tüccar ve Crypto Capital Venture’un kurucusu Dan Gambardello, hevesli bir Cardano destekçisi olarak biliniyor. Ancak analizi Cardano ile sınırlı değil; aynı zamanda BTC ve diğerlerine de odaklanıyor altcoinler.

Bitcoin’in altcoinler üzerindeki hakimiyetine ilişkin son analizi, alt sezonunun yakında başlayabileceğini gösteriyor. Gambardello şunları söyledi:

“Altcoinler yakında harekete geçmeye hazırlanmalı ve BTC hakimiyeti şu andan itibaren ağustos ayına kadar düşmeye başlamalı.”

CJ

Bu listede en az takipçiye sahip olan CJ, hâlâ çok tanınan bir trader. Bitcoin ve altcoinlere ilişkin doğru analiz ve tahminler, CJ’yi mutlaka takip edilmesi gereken yatırımcılar listesine yerleştirdi.

CJ yakın zamanda şunu vurguladı: Solana maxis, günlük zaman diliminde ETH/SOL grafiğine ilişkin öngörüsü nedeniyle muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacak. Grafik, yükseliş yönlü bir dönüş formasyonu olarak bilinen düşen bir takoz oluşturdu.

Bu, Ethereum için yükseliş eğilimi gösteren bir sonuca işaret ederken Solana için düşüş eğilimine işaret ediyor.

Benjamin Cowen

Kripto pazarındaki bir başka tanınmış tüccar olan Benjamin Cowen, kripto, Hisse Senetleri ve makro-finansal piyasayı kapsayan çok sayıda yüksek profilli haber bülteni yönetiyor. Bu bilgi yelpazesi CowenCowen’ın tarihsel ipuçlarının yardımıyla makro-finansal alana ilişkin tahminlerde bulunmasını sağladı.

Cowen’ın yakın zamanda yaptığı bir analiz, Federal Rezerv’in faiz indirimlerinin çok yakında olabileceğini öne sürdü. Belirtti,

“Geçen döngüde, ALT/BTC çiftlerinin bozulmasından 1 ay sonra Fed’in faiz oranlarını düşürdüğünü gördük. ALT/BTC çiftleri Haziran 2019’da kırıldı ve ardından Fed Temmuz ayında kesintiye gitti. Şimdiden ECB’den faiz indirimleriyle ilgili konuşmalar duyuyoruz, belki Fed çok geride kalmayacaktır?”

Rekt Sermaye

Kripto tüccarı ve analisti Rekt Capital, yalnızca tanınmış bir etkileyici değil, aynı zamanda tahmin açısından en doğru olanlardan biri. Rekt Capital öncelikle Bitcoin’i öngörüyor ve analiz ediyor ancak sıklıkla altcoinlere de yer veriyor.

Rekt Capital’in en son analizleri Bitcoin fiyatında yükseliş sonucunun altını çizdi. Analistler, BTC’nin 70.000 dolara yaklaşmasıyla bir çöküşün olası olmadığını öne sürüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/best-crypto-traders-follow-june-2024/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir