CoinDeskKriptohaber

Hepimiz Solana Beta’daymış gibi davranmayı bırakabilir miyiz?

Solana ekibinin yaşadığı olay: “Ekosistemdeki mühendisler ana ağ betasındaki bir kesintiyi araştırıyor” rapor Okumak. Solana’nın, hataların tespit edilmesine ve gerçek dünya koşullarında performansın değerlendirilmesine yardımcı olacak bir dönem olan beta test aşamasından ayrıldığını hiçbir zaman resmi olarak duyurmadığı doğru olsa da, bu noktada bu ifade giderek daha fazla polise benziyor.

Solana, geniş ve kararlı bir kullanıcı tabanına sahip, tamamen işlevsel bir blok zinciridir. Kilitli toplam değer açısından beşinci en büyük “DeFi zinciri” olup, çeşitli zincir içi uygulamalara taahhüt edilen yaklaşık 1,7 milyar dolarlık sermayeyi temsil etmektedir. Yerel token olan SOL, yaklaşık 42 milyar dolarlık piyasa değeriyle beşinci en büyük kripto para birimidir. Sıklıkla en heyecan verici geliştirici topluluklarına sahip blockchainlerden biri olarak anılır.

kaynak: Daniel Kuhn, https://www.coindesk.com/consensus-magazine/2024/02/06/can-we-all-stop-pretending-that-solana-is-in-beta/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir