BeinCryptoKriptohaber

Hollywood Yıldızı Chloë Grace Moretz Yeni Bitfinex Filmini Manşetlendiriyor

Chloë Grace Moretz, 4 milyar dolarlık Bitfinex soygununun perdesini aralayacak olan “Dutch & Razzlekhan” filminde Heather ‘Razzlekhan’ Morgan’ı canlandıracak.

Başrollerini Lewis Pullman ve Ariana DeBose’un paylaştığı hikaye, Morgan ve Ilya ‘Dutch’ Lichtenstein’ın hayatlarına dalıyor. Bu onların potansiyel rapçiler ve girişimciler olarak yükselişlerini ve hüküm giymiş kara para aklayıcılara dönüşmelerini kapsıyor.

Bitfinex’in 4 Milyar Dolarlık Hack’i Hollywood’a Ulaştı

Yönetmenliğini “Tetris”le ünlü Jon S. Baird’in üstlendiği film, ikilinin, Bitfinex’i hacklemek 2016 yılında.

Bu olay kripto para sektörünün temellerini sarstı. Nihayetinde çift, Şubat 2022’de tutuklandıktan sonra suçu kabul etmeyi kabul etti ve en fazla 20 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı. Bu nedenle cezanın ciddiyeti, destandaki büyük riskin altını çiziyor.

Finansmanı ve dağıtımı CAA Media Finance tarafından düzenlenen bu yeni özellik, vaatler Morgan ve Lichtenstein’ın ördüğü karmaşık ağa derinlemesine bir bakış. Hikâye ikilinin rap dünyasına tuhaf girişinden yararlanırken, aynı zamanda onların cesur girişimlerini de anlatacak. 4 milyar dolardan fazla çalıntı kripto parayı aklamak.

bitfinex hile filmi
Bitfinex Hack’ten Fon Hareketleri. Kaynak: Eliptik

“The Peripheral” ve Oscar adayı “Nimona” filmlerindeki rolleriyle tanınan Moretz, Morgan rolüne ağırlık katıyor. Öte yandan Pullman ve DeBose sırasıyla “Top Gun: Maverick” ve “West Side Story”deki performanslarıyla beğeni topladı. Bu oyuncuların yer aldığı film, deha ile rezillik arasındaki ince çizgide yer alan kişilerin hayatlarına ilgi çekici bir bakış sunacak.

Devamını oku: 2024’te İzlenecek En İyi Bitcoin Belgeselleri

Dahası, “Dutch & Razzlekhan” başarısız girişimcilerin ve mali suçluların hayatlarını konu alan başarılı film trendine katılıyor. Hırsın karanlık köşelerine ve dijital çağa duyulan artan hayranlığı yansıtıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/bitfinex-film-chloe-grace-moretz/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir