BeinCryptoKriptohaber

İçeridekiler Bu Meme Paralarını Alıyor

Meme paraları, öngörülemeyen dalgalanmalarıyla coşkulu bir topluluğu büyüleyerek benzersiz bir konum elde etti. İzleyici, bir DeFi analist, yakın zamanda çeşitli kripto içeriden kişilerin cüzdanlarında bulunan on meme parasını vurguladı.

Tracer, seçilen bu meme paralarının yakında önemli fiyat artışları yaşayacağını belirtiyor.

İçeriden Bilenlerin Favori 10 Meme Coin’i

Tracer’ın kendisi var büyük harfle yazılmış bu içeriden öğrenilen işlemleri takip etme konusunda. BRETT adlı bir meme parası hakkındaki ilk bilgilerden içeriden birinin 283 kat kazandığını gözlemledi.

Sızıntı sonrası teyit edilen BRETT’in değeri yalnızca 30 günde neredeyse %400 artış göstererek arttı. Bu önemli artış, BRETT’in pazardaki varlığını güçlendirdi ve değerlemesini 1,66 milyar dolardan etkileyici bir şekilde 1,92 milyar dolara çıkardı. Üstelik hafta sonları, BRETT tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Devamını oku: Meme Coinler Nelerdir?

BRETT Fiyat Performansı
BRETT Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Tracer meme parasını vurguladı PONKEGüçlü topluluk desteğine ve 196 milyon doları aşan piyasa değerine sahip. Bu sırada, MICHIBinlerce meme avatarı oluşturmakla popüler hale gelen bir meme parası olan 120,8 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle övünüyor.

“Her yerde çeşitlerini gördüğünüz bir meme parası! Meme oluşturucu Michi binlerce avatar yarattı ve bu da büyük bir ilgi uyandırmaya yardımcı oldu,” dedi Tracer söz konusu.

CWIF, değeri 46 milyon doların üzerinde olan deflasyonist bir meme parasıdır. Ekibi 1,3 milyonun üzerinde kullanıcı için bir airdrop gerçekleştirdi.

Bunlara ek olarak, DUKO Hayırsever katkıları ve güçlü potansiyeli ile öne çıkıyor Solana ekosistemi. SMOG genişledi Solana Daha büyük bir pazara erişmek için Ethereum’a. Siyasi temalı anlatımıyla, Süper Trump (STRUMP) etkileyici teklifler belirteç bilimi.

Daha az bilinen ancak aynı derecede umut verici olan SLOTH, KATA, OPTI ve SOLAMA’dır. Her biri, özellikle potansiyel büyük borsa listeleme söylentileri arasında, yatırımcıların ilgisini çekebilecek benzersiz özellikler taşıyor.

Tracer, meme coin’lerinin Coinbase veya Binance gibi büyük borsalarda listelenmesinin genellikle %50’lik bir fiyat artışını tetiklediğini söylüyor. Bunun temel nedeni likiditedeki ani artıştır.

Bu model, bu tür listelemeler hakkında önceden bilgisi olanlar için sürekli olarak önemli bir zenginlik yaratmıştır.

Kripto ekosisteminin şeffaflığı, içerdekilerin işlemleri de dahil olmak üzere işlemlerin izlenmesine olanak tanır. Bu şeffaflık, bilgili yatırımcılara başarılı stratejileri tekrarlamak için altın bir fırsat sağlıyor, ancak aynı zamanda bu tür uygulamaların adilliği konusunda tartışmalara da yol açıyor.

İçeriden alınan bu tür içgörüler, bilenlere önemli bir avantaj sağlar. Örneğin, geçen yılki bir BeInCrypto raporunda önemli bir satın alma işlemi ele alınmıştı. Köpek Şapkası (WIF) bir tarafından cüzdan etiketli Binance listelemesinden hemen önce “binance-insider”içeriden bilgi ticareti spekülasyonlarını ateşledi.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Her ne kadar hızlı kazanımların cazibesi baştan çıkarıcı olsa da, oynaklık Meme paralarının kullanımı, kârlılık için bilinçli karar vermenin önemini vurgulayan stratejik bir yaklaşım gerektirir.

Tracer, “Bütçenizi akıllıca tahsis edin, riskleri unutmayın ve karınızı saymaya hazırlanın” dedi.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/insiders-buying-meme-coins/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir