BeinCryptoKriptohaber

Injective (INJ) Fiyat Kırılımı 30 Doları Geçmeden Başarısız Olabilir mi?

Enjeksiyon (INJ) fiyatı yükseliş eğilimi kaydetti ancak artan yatırımcı şüpheleri nedeniyle bu durum sürdürülemeyebilir.

Artan satış baskısı, INJ sahiplerinin toparlanma şansını azaltan eylemlerinde açıkça görülüyor.

Enjeksiyon Sahipleri Ellerini Taşıyor

En büyük darbeyi Injective’in fiyatı çekiyor Yatırımcılar arasında satışlardaki artış ağdaki çıkışları artırıyor. İki ayın en düşük seviyesinde bulunan Para Akışının Chaiking’i bunun kanıtıdır.

Chaikin Para Akışı (CMF), belirli bir dönem boyunca hacim ağırlıklı birikim ve dağılım ortalamasını ölçen bir teknik analiz göstergesidir. Fiyat hareketleri ile işlem hacmi arasındaki ilişkiyi analiz ederek yatırımcıların bir trendin gücünü belirlemelerine yardımcı olur.

Göstergenin 0’ın üzerinde olması alım baskısının arttığını, altına düşmesi ise satış baskısının arttığını gösteriyor. Şu anda INJ ikincisine tanık oluyor ve gösterge Nisan ayının en düşük seviyelerinde bulunuyor.

Enjektif CMF.
Enjektif CMF. Kaynak: Ticaret Görünümü

Yatırımcıların eylemleri de bu çıkışı doğruluyor. Aktif adreslere kârlılık açısından bakıldığında, kârlı yatırımcıların ciddi bir hakimiyete sahip olduğu görülüyor.

Bu grubun katılımı potansiyel satışlara işaret ediyor ve %25’in üzerindeki hakimiyetleri düşüş eğilimine işaret ediyor. INJ durumundaVarlıkları tüm aktif adreslerin %31’ine hakim durumda ve bu durum düşüş yönlü bir sonucun ortaya çıkmasına neden oluyor.

Devamını oku: 2024 Yılında En Yüksek Staking Getirisi (APY) Sunan 9 Kripto Para Birimi

Karlılığa Göre Enjeksiyonlu Aktif Adresler.
Karlılığa Göre Enjeksiyonlu Aktif Adresler. Kaynak: Bloğun içine

INJ Fiyat Tahmini: Mayıs Dağılımı

Injective’in fiyatı 29,3 dolardan işlem görüyor30,9 dolarlık dirence yakın ancak bunu aşmak için yükselişin devam etmesi gerekiyor. Altcoin’in yakın zamanda 28,0 ila 21,3 dolar arasındaki konsolidasyondan çıktığı göz önüne alındığında, bu mümkün görünüyor.

Ancak yukarıda belirtilen koşullar INJ için farklı bir yol önermektedir. Bu kırılma başarısız olabilir ve Injective’in fiyatı 28,0 doların altına düşebilir, bu da onu yeniden konsolidasyona karşı savunmasız hale getirebilir.

Devamını oku: Sektörde Devrim Yaratan En İyi 9 Web3 Projesi

Enjektif Fiyat Analizi.
Enjektif Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Yine de eğer INJ geri dönüyor Halihazırda bu seviyenin üzerinde kapanmış olan 28,0 dolardan itibaren düşüşü önleyebilir. Bu aynı zamanda altcoin’in 30,9 doları aşmasına da olanak tanıyarak düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru, tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir uzmana danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/injective-inj-price-breakout-could-fail/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir