BeinCryptoKriptohaber

İnternet Bilgisayarı (ICP) Fiyatı 23 Ayın En Yüksek Seviyesinden Sonra 18 Doları Hedefliyor

İnternet Bilgisayarı (ICP) fiyatı geçtiğimiz hafta önemli bir engeli aşarak başarılı bir yükseliş kaydetti.

Ancak yatırımcıların yükseliş eğilimi kaybolursa bu büyüme devam edecek mi?

İnternet Bilgisayarı Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaşıyor

İnternet Bilgisayar fiyatı arttı Ağ, son birkaç günde yeni bir başarıya yaklaşırken. Bu dönüm noktasına Pazartesi günü gün içi işlem saatlerinde İnternet Bilgisayarı’nın 3 milyar bloğu doğrulamasıyla ulaşıldı.

İnternet Bilgisayarı 3 Milyar Bloğa Ulaştı.
İnternet Bilgisayarı 3 Milyar Bloğa Ulaştı. Kaynak: X

Bu başarı neredeyse üç yılda geldi Protokolün Mayıs 2021’de başlatılmasından bu yana, tarih itibarıyla saniyede 44,87’den fazla blok işleniyor.

Devamını oku: İnternet Bilgisayarı (ICP) Fiyat Tahmini 2023/2025/2030

Bu başarıya ek olarak altcoin, yükselişe rağmen hala iyimser olan yatırımcılarından da önemli bir destek görüyor. fiyatta daha fazla artış. Bu, yazının yazıldığı sırada yükseliş eğilimi sergileyen ICP sahiplerinin ağırlıklı hissiyatıyla kanıtlanıyor.

İnternet Bilgisayar Ağırlıklı Duygu.
ICP Ağırlıklı Duygu. Kaynak: Santiment

Bu nedenle, ICP fiyatı muhtemelen daha da büyüyecek ve potansiyel olarak 18 dolar sınırını bile aşacak.

ICP Fiyat Tahmini: %54’lük Rallinin Ardından Ne Gelir?

İnternet Bilgisayarı fiyatı son birkaç günde %54,45 oranında artarak 17 dolara ulaştı ve 10,91 dolardan yükseldi. Altcoin bu seviyeye ulaştı BeInCrypto tarafından yapılan tahminAy sonundan önce 15 dolara yükseliş bekleniyordu.

İleriye dönük olarak, büyük yükselişe rağmen ICP, direnci 18 dolara etiketlemek için yükseliş trendini biraz daha uzatabilir. Bu bariyerin aşılması altcoin’i 30 ayın en yüksek seviyesine çıkaracak.

ICP/USDT 12 saatlik grafik.
ICP/USDT 12 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak ICP fiyatı dirençle karşılaşacak 17 dolarlık direnç çubuğunun üzerinde kapanış yapıyor. Kripto para birimi geçmişte bir kez bunu başaramadı ve başka bir örnek muhtemelen bazı düzeltmelerle sonuçlanacak.

Devamını oku: Yeni Başlayanlar İçin İnternet Bilgisayarı (ICP) Para Açıklayıcı

Bu nedenle ICP, piyasa soğurken 15,34 dolara kadar bir düşüşe tanık olabilir ve potansiyel olarak yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/icp-price-yearly-high-analysis/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir