BeinCryptoKriptohaber

İşte BlackRock CEO’su Larry Fink’in Bitcoin Hakkında Söylediği Her Şey

BlackRock CEO’su Larry Fink, finansal piyasalarla ilgili görüşlerini paylaşarak Bitcoin’in geleceğine yönelik iyimserliğini vurguladı.

Dünyanın en büyük varlık yönetimi firmasını yöneten Fink, değerinde önemli bir yükseliş yaşayan Bitcoin’e yönelik yükselişe yönelik bir duruş sergiledi. Bu coşku, kripto para biriminin büyüyen piyasa likiditesine ve şeffaflığına dayanıyor; bu faktörler, finans imparatorunu hoş bir şekilde şaşırttı.

BlackRock CEO’su Larry Fink, Bitcoin’de Yükselişe İnanıyor

Larry Fink’in yorumları, geleneksel finans piyasasında önde gelen bir figürün zihniyetine nadir bir bakış sunuyor. Gözlemleri, ana akım finansta kripto para birimlerinin artan kabulünü yansıtıyor.

Özellikle Bitcoin’in performansı, fiyat hareketleri ve pek çok kişiyi hazırlıksız yakalayan perakende yatırımcıların akınıyla şüphecilere meydan okudu. Fink, perakende katılımının pazardaki beklenmedik seviyelerini vurgulayarak, “Bunu daha önce hiç tahmin etmezdim” diye itiraf etti.

Fink ayrıca BlackRock’ın başarısına da dikkat çekti. Bitcoin ETF’si, IBIT, Bitcoin’in artan çekiciliğinin bir kanıtı olarak. IBIT, 11 Ocak’taki başlangıcından bu yana benzeri görülmemiş bir girişe tanık oldu ve tarihin en hızlı büyüyen ETF’si. Bu artış, yatırımcıların kripto para birimlerine yönelme konusunda artan iştahını yansıtıyor ve Bitcoin bunda başı çekiyor.

Devamını oku: Bitcoin Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

BlackRock Bitcoin ETF Holdingleri
BlackRock Bitcoin ETF Holdings. Kaynak: CryptoQuant

Konuşma kripto düzenlemesine doğru ilerlerken Fink, SEC’in olası kripto para birimi tanımına değindi. Bir güvenlik olarak Ethereum. Spekülatif olsa da, böyle bir sınıflandırmanın bir sistemin oluşturulmasını engellemeyeceğini ileri sürdü. Ethereum ETF’si.

“[Our Ethereum ETF] kayıt altında… Ve bu atamanın olduğunu düşünmüyorum [of Ethereum as security] zararlı olacak [to the approval of an Ethereum ETF]”dedi Fink.

BlackRock’un ön planda olduğu Bitcoin ve diğer dijital varlıkların geleceği, artan benimsenme, düzenleyici netlik ve yatırımcı ilgisiyle ümit verici görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/blackrock-ceo-larry-fink-said-bitcoin/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir