BeinCryptoKriptohaber

İşte Shiba Inu (SHIB) Fiyatındaki Yükselişin Neden Devam Edebileceği

Shiba Inu (ŞİB) fiyat 8 Ocak’ta sıçradı ve bunu yaparken yatay bir destek alanını doğruladı.

SHIB yükselişini sürdürebilir ve düzeltici formasyonundan çıkabilir mi, yoksa bunu daha fazla olumsuzluk takip edecek mi?

Shiba Inu Ara ve Yeniden Test

Haftalık zaman dilimine ilişkin teknik analiz şunu ortaya koyuyor: SHIB’in fiyatında düşüş yaşandı Ağustos 2022’den itibaren azalan direnç trend çizgisinin altında, Haziran 2023’te 0,0000054 $’a ulaşan en düşük seviyeye ulaştı.

Düşüşe rağmen, SHIB dayanıklılık gösterdi ve o zamandan beri toparlandı.

Sayısız başarısız kaçma girişiminden sonra, SHIB alçalan direnç trend çizgisini kırdı Aralık ayında 480 günden fazla bir süredir yürürlükte olan.

Fiyat, kırılmanın ardından 0,000011 dolarlık zirveye (kırmızı simge) ulaşmasına rağmen o zamandan beri düştü. Geçen hafta, SHIB eski direnç hattını destek olarak doğruladı (yeşil simge) ribaunttan önce.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Hareketi
SHIB/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Piyasa koşullarını değerlendirirken, tüccarlar genellikle Bir momentum göstergesi olarak Göreceli Güç Endeksi (RSI) Bir piyasanın aşırı alım veya aşırı satım durumunu ölçmek, bir varlığın alım veya satım kararlarını etkilemek.

Bir RSI Yükseliş eğiliminde 50’nin üzerinde bir okuma yükseliş avantajını gösterirken, 50’nin altında bir okuma tam tersini gösterir. Şu anda RSI 50’nin üzerinde ve yükseliş eğiliminin sinyalini veriyor.

SHIB Fiyat Tahmini: Sıçrama mı, Düşüş mü?

Haftalık grafiğe benzer şekilde günlük grafik de yükseliş eğiliminde.

Her ne kadar SHIB, yükselen bir paralel kanalın direnç trend çizgisinin 17 Aralık’ta bunu reddetmesinden bu yana düşmüş olsa da, SHIB yatay destek alanının üzerinde destek buldu 8 Ocak’ta bir yükseliş şamdanı (yeşil simge).

Sıçrama, 0,000009 dolarlık yatay alanı destek olarak doğruladı. Şu anda SHIB, kanalın orta çizgisinin üzerine çıkmaya çalışıyor.

Bu yükselişe rağmen günlük RSI 50’nin üzerine çıkmadı, bu da yükseliş eğilimini doğruluyor.

SHIB token yakımı hızla devam ediyor. Ekip bugün şu tweeti attı:

Son 24 saatte toplam 36.370.584 olay yaşandı. $SHİB yakılan jetonlar ve 5 işlem.

Bu, son 24 saate göre %600’ün üzerinde bir artış anlamına geliyor. Benzer şekilde, haftalık yanma %11.000’in üzerinde arttı.

SHIB, kanalın orta çizgisinin üzerine çıkarsa, bonceyi doğrulayacaktır. Daha sonra %28 artarak 0,000012 dolarlık direnç trend çizgisine ulaşabilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Hareketi
SHIB/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu yükseliş SHIB fiyat tahminine rağmen0,000009 dolarlık destek alanının altında kapanış, sıçramayı geçersiz kılacaktır. Ardından SHIB %23 düşerek kanalın destek trend çizgisi olan 0,000008 dolara düşebilir.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/shiba-inu-shib-price-bounce/

Diğer Yazılar

1 of 3.259

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir