BeinCryptoKriptohaber

Justin Sun, EIGEN Token Airdrop’tan 30 Milyon Dolar Aldı

Bağımsız, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Eigen Vakfı, 10 Mayıs’ta EigenLayer yeniden alım protokolü için 1. Sezon airdrop talep sürecinin başladığını duyurdu.

Topluluk üyeleri, TRON ağının kurucusu Justin Sun’ın dört adres aracılığıyla yaklaşık 3,62 milyon EIGEN tokeni aldığını ortaya çıkardı.

Justin Sun 30 Milyon Dolar Değerinde EIGEN Aldı

Mevcut piyasa oranlarıyla token başına 8$ merkezi olmayan borsalar Aevo gibi Sun’ın EIGEN varlıklarının değeri de yaklaşık 30 milyon dolar. EIGEN tokeninin beklenen başlangıç ​​piyasa değeri yaklaşık 800 milyon dolar olup, tamamen seyreltilmiş değerlemesi 16 milyar dolardır.

Veri analisti Jonaso, “Justin, 665.000 $ değerindeki ETH’sini (1,9 milyar $ değerinde) EigenLayer, Swell, Puffer, Lido, Etherfi dahil olmak üzere çeşitli platformlarda hisse almak için kullandı” dedi. söz konusu.

Devamını oku: EigenLayer Airdrop’a Nasıl Katılabilirsiniz: Adım Adım Kılavuz

Justin Sun EIGEN Tokenları
Justin Sun EIGEN Tokenları. Kaynak: KorCN

Bu arada Vakıf hafifletti Erken boşaltmayla ilgili endişelerEIGEN şu anda devredilemez olduğundan. Bu, airdrop’u erken talep edenlerin satış yapmasını engeller.

Vakıf, ekibin yeni özellikleri uygulamaya koymasının ardından EIGEN’i devredilebilir hale getireceklerini ve 30 Eylül’e kadar uygulamaya geçmelerini hedeflediklerini duyurdu. Talep süreci 7 Eylül’de sona erecek. O zamana kadar talepte bulunamayan kullanıcılar tokenlarını alamayacak.

ÖzKatman 1,6 milyarlık toplam token arzının %15’ini kullanıcılara ayırmayı hedefliyor. Takip etme İlk airdrop’u çevreleyen tartışmalar2. Sezon airdrop’unun ikinci aşamasının Haziran ortasında yapılması planlanıyor. O olacak uygun katılımcılara %0,7 dağıtınPendle, Kelp ve Equilibrium gibi popüler verim çiftçiliği uygulamalarının kullanıcıları da dahil.

EigenLayer Airdrop Planı.
EigenLayer Airdrop Planı. Kaynak: Eigen Vakfı

Bu çabalara rağmen proje birçok kişiyi kapsam dışı bıraktı. havadan yardımÇin, ABD ve Kanada dahil 30’dan fazla ülkeyi kapsıyor. Ayrıca VPN kullanıcılarının airdrop’u talep etmesi de yasaklandı.

Devamını oku: Ethereum Yeniden Alma: Nedir ve Nasıl Çalışır?

EigenLayer, kullanıcıların şunları yapmasına olanak tanıyan bir platformdur: Üçüncü taraf ağların güvenliğini sağlamak için Ethereum’larını yeniden stake edin veya aktif olarak doğrulanmış hizmetler. Buna göre DeFillama Verilere göre kripto topluluğu, lansmanından bu yana platforma 15 milyar dolar değerinde ETH yatırdı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/eigenlayer-eigen-token-airdrop/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir