BeinCryptoKriptohaber

KAS’ı benimse, KA KUTUSU ve Kuponlarını Çifte Ödül Kazan!

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Önde gelen küresel kripto madencilik havuzu ViaBTC, ünlü madencilik makinesi üreticisi Goldshell ile “KAS Madencilik Partisi”ni başlatmak için bir araya geldi.

Bu etkinlik, KAS topluluğunun hem yeni gelenlerini hem de uzun süredir devam eden üyelerini ödüllendirmeyi, KAS madencilerinin madencilik maliyetlerini daha da azaltmayı ve verimli ve istikrarlı bir madencilik deneyimi sağlamaya devam etmeyi amaçlıyor. Etkinlik sırasında ViaBTC aracılığıyla KAS madenciliği yapan katılımcılar, birden fazla kupon avantajının yanı sıra Goldshell’in en yeni KA BOX’unu kazanma şansına sahip olacak!

Kaspa’ya Giriş (KAS)

BlockDAG teknolojisinin temsili bir projesi olan Kaspa (KAS), 2023 yılında ortaya çıktı ve en dikkat çekici Proof of Work (PoW) projelerinden biri haline geldi. Geçtiğimiz yıl yatırımcılara hayal edilemeyecek getiriler sağladı. Özellikle Ethereum’un Proof of Stake’e (PoS) birleşme yükseltmesini tamamlamasının ardından KAS, son derece cazip madencilik getirileri nedeniyle hızla madencilerin yeni favorisi haline geldi.

Detaylar aşağıdaki gibidir

 1. Süre – 27 Mart 2024 08:00 – 12 Nisan 2024 08:00 (UTC)
 2. Giriş – Lütfen ziyaret edin İnternet sitesi.
 3. Gereksinimler
  1. Kullanıcıların etkinlik süresi boyunca KAS hashrate’lerini ViaBTC’ye bağlamaları gerekmektedir.
  2. Etkinlik sırasında kullanıcılar tarafından bağlanan KAS hash oranının süresinin ≥7 gün olması gerekiyor ve günlük ortalama hash oranı 5T’ye ulaşıyor.
  3. Kullanıcıların, etkinliğin sona erdiği gün hashrate’lerinin hala mevcut olduğundan emin olmaları gerekir.
   Yukarıdaki şartları karşılayan kullanıcılar etkinliğin çekilişine katılabilir.
 4. Ödüller
  • Birincilik Ödülü: Goldshell’in en yeni madenci-KA BOX’u ve ViaBTC 30 günlük %50 ücret kuponu.
  • İkincilik Ödülü: KA BOX için 50-100$ değerinde bir satın alma kuponu ve ViaBTC 30 günlük %50 ücret kuponu.
  • Üçüncülük Ödülü: ViaBTC 30 günlük %50 ücret kuponu.

Goldshell KA BOX: 1,18 TH/s hash oranı ve yalnızca 400 W güç tüketimi ile evde madenciliğe uygun, sessiz, enerji tasarrufu sağlayan bir madencilik ekipmanıdır.

Etkinlikle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bkz. [Event Announcement].

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ViaBTC’yi resmi kanallardan takip edin: X | Telgraf | İnternet sitesi

KAS madenciliği için neden ViaBTC’yi seçmelisiniz?

 1. Gelir her 10 dakikada bir belirlenir.
  1. ViaBTC, her 10 dakikada bir KAS madencilik karı uzlaşmasını desteklemektedir.
  2. Kullanıcılar istedikleri zaman gelir ayrıntılarını kontrol edebilir ve madencilik gelirini çekebilirler.
 2. Çoklu varlık yönetimi yöntemleri desteklenir.
  1. KAS’tan USDT’ye dönüştürme/otomatik dönüştürme desteklenir.
  2. Benzersiz ekolojik avantajlar, CoinEx Exchange’e para çekme işlemi 0 ücret alır ve anında işleme alınır.
  3. Ortaklarınızın cari hesaptan elde edilen madencilik getirisinden orantılı bir pay alabilmelerini sağlayan gelir paylaşımı desteklenir.

Goldshell Hakkında

Goldshell Miner, 2017 yılında kurulmuş, sektör lideri bir teknoloji şirketidir. Merkezi Şanghay’da bulunan Goldshell Miner’ın Hangzhou, Hong Kong, Singapur vb. yerlerde ofisleri bulunmaktadır. Mevcut Ar-Ge personeli şirketin %70’inden fazlasını oluşturmaktadır. Çekirdek ekibin entegre devre alanında 10 yılı aşkın deneyimi bulunmaktadır.

Yüksek performanslı madencilere ve uygulama alanlarına odaklanıyoruz, sürekli çalışıyoruz ve ürün yelpazesini tamamlıyoruz. Artık giriş madencilik seviyesi – BOX serisi, Orta seviye – Lite serisi ve Profesyonel madenci seviyesi var. Farklı madenci türlerini ASIC pazarının ihtiyaçlarına göre birleştirin ve sunun.

ViaBTC Hakkında

Mayıs 2016’da kurulan ViaBTC, dünya çapında 130’dan fazla ülkede/bölgede bir milyondan fazla kullanıcıya on milyarlarca dolarlık kümülatif madencilik çıktı değeriyle profesyonel, verimli, güvenli ve istikrarlı kripto madenciliği hizmetleri sağladı. Bu dünya lideri, her şey dahil madencilik havuzu, aralarında BTC, LTC ve KAS’ın da bulunduğu ondan fazla ana akım kripto para birimini kapsayan madencilik hizmetleri sunmaktadır.

ViaBTC Pool, CoinEx Exchange ve CoinEx’i kapsayan tek elden hizmetler tarafından desteklenmektedir CüzdanViaBTC, küresel kullanıcılara daha fazla destekleyici araç, daha istikrarlı ve daha verimli madencilik hizmetlerinin yanı sıra daha iyi ürün deneyimi sunmaya çalışıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/viabtcxgoldshell-mine-kas-win-double-rewards-ka-box-coupons/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir