BeinCryptoKriptohaber

Korku ve Açgözlülük Endeksi Düşük Seviyede, BTC 39 Bin Dolara Ulaştı. QUBE 8,5 Milyon Dolara Ulaştı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi 3 aydan uzun bir sürenin en düşük puanına ulaştı. InQubeta’nın AI kitlesel fonlama platformu çağrıldı QUBE şu ana kadar ön satışında 8,5 milyon dolara ulaştı.

Korku ve Açgözlülük Endeksi Dinamikleri:

Özellikle duyarlılık göstergelerinden biri olan Korku ve Açgözlülük Endeksi, Ekim 2023’ten bu yana tarihin en düşük değerini yansıtan 48 puana ulaştı.

Bitcoin’in neredeyse yüzde 9’luk bir düşüşle 39.000 dolar seviyesine düşmesiyle bağlantılı bu düşüş, ABD yetkilileri tarafından yakın zamanda verilen Bitcoin ETF onayının ardından geldi.

Korku ve Açgözlülük Endeksi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli göstergeleri kapsayan bir endekstir: oynaklık ve pazar ivmesinin yanı sıra sosyal medya anketleri ve BTC hakimiyeti trendler.

Bitcoin’deki düşüş kısmen ABD’deki en büyük spot BTC ETF’si olan ve toplam varlıkları yaklaşık 20 milyar dolara ulaşan Grayscale Trust GBTC’den çıkışların bir sonucu.

Bu karar, GBTC’nin en az 2,8 milyar dolarlık çıkışına tekabül eden, günlük 500 milyon dolarlık bir çıkışla işaretlendi.

Bitcoin destekçileri başlangıçta, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonu’nun (ETF) onaylanmasını, alana daha fazla kurumsal katılım için bir katalizör olarak gördüler ve bu da BTC fiyatında patlayıcı bir artışa yol açtı. bu üstel büyüme henüz gerçekleşmedi.

Dünyanın amiral gemisi kripto parasının 2024’te tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

InQubeta (QUBE) Güçlü Duruyor

Kripto pazarındaki belirsizliklerle birlikte, InQubeta (QUBE) Yapay zeka ve blockchain destekli kitlesel fonlama sürecini tanıtıyor.

Yapay zeka proje yaratıcıları ile yatırımcılarını birbirine bağlamayı amaçlayan platform, devam eden ön satışında 8,5 milyon doların üzerinde bir gelir elde ederek piyasadaki dalgalanmaların ortasında ilgi gördü. InQubeta’nın yerel tokenı QUBE, yapay zeka start-up’larına kısmi yatırım yapılmasına olanak tanıyor.

Qubeta’da Yapay zeka teknolojisi meraklılarının yeni projelere yatırım yapmasını kolaylaştırıyor. QUBE sahipleri, deflasyonist bir mekanizmaya ve özel bir ödül havuzuna katkıda bulunan %5 satış vergisine sahip olan tokenlarını aktif olarak stake edebilirler.

InQubeta için gelecek vizyonu, şeffaflığı teşvik eden blockchain ve akıllı sözleşmeleri içeriyor. güvenlik ve yapay zeka start-up’larında demokrasi.

NFT pazarı InQubeta’nın sunduğu, yapay zeka tabanlı projelerdeki yatırım fırsatlarını temsil eden kısmi dijital koleksiyon parçalarının listelenmesine olanak tanır.

Yatırımcılar, yapay zeka teknolojisi start-up’larının büyüme yolunu teşvik etmek için kullanılabilecek stratejik stake üzerine QUBE tokenleri ile ödüllendiriliyor.

QUBE tokenleri aynı zamanda sahiplerinin karar alma süreçlerine katılmasına olanak tanıyan bir yönetişim tokeni rolünü de oynuyor.

Bu demokratik yöntem, token sahiplerinin platform geliştirme, operasyon ve ayrıca geleceğe yönelik çeşitli alanları kontrol etmelerine bile olanak tanır.

InQubeta Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/fear-greed-index-hits-lowest-point-as-btc-hits-39k-qube-hits-8-5m/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir