BeinCryptoKriptohaber

Kraken CEO’su Bitcoin ETF Onaylarını ve Saklama Ürünlerini Anlatıyor

Kraken’in CEO’su David Ripley, Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF) için olumlu bir tahmin öngördü ve kripto borsasının saklama ürünleri sektörüne girişinin zaman çizelgesini netleştirdi.

“Kraken’in işine etkisi açısından bu bizim için şüphesiz net bir olumlu” dedi.

Kraken CEO’su: Bitcoin ETF’leri ve Kripto Ürünleri Kıyaslanamaz

Kripto borsası Kraken’in CEO’su David Ripley, kripto satın almanın spot Bitcoin ETF’leri aracılığıyla basitleştirildiğini ve yeni yatırımcılar için görünürlük ve farkındalık sağladığını belirtiyor.

Ancak müşterilere kripto borsalarındaki ürünler aracılığıyla sunulan kapsamlı teşhiri sunma konusunda yetersiz kalıyor.

Kraken CEO'su David Ripley Bloomberg Crypto Show'da.  Kaynak: Bloomberg
Kraken CEO’su David Ripley Bloomberg Crypto Show’da. Kaynak: Bloomberg

Birçoğunun bir ETF’yi tercih etmesine rağmen, birçoğunun kripto borsalarının, ETF’ler aracılığıyla erişilemeyen daha geniş bir kripto ürünleri yelpazesine önemli ölçüde daha geniş bir erişim sağladığını fark etmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Ridley, ETF’lerin düşük işlem maliyetlerini kripto borsalarındaki ürünlerle karşılaştırmanın zor olduğunu ileri sürdü.

Varlık yönetimi firmaları arasında ücretleri sıkılaştıran rekabetin artması nedeniyle Ridley, şu anda herhangi bir planının olmadığını açıkladı. Kraken’in ücretlerini değiştir. Bitcoin ETF’lerinin yıllık maliyeti karşılaştırıldığında bir fark açıkça görülüyor. Bunlar 20 baz puan veya altında duruyor. Bir kripto borsasında işlem yapmaktan çok daha ucuz.

“Ürün tekliflerini yeterince farklı görüyoruz, bunlar doğrudan ikame değiller, evet o ürün için farklı bir maliyet esası var, ancak bu farklı bir ürün.”

Kraken, saklama ürününü bu çeyrekte piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve Ridley, borsanın “konu söz konusu olduğunda en güçlü borsalardan birine sahip olduğunu” iddia ediyor. güvenlik.”

Devamını oku: Kraken İncelemesi 2024: Güvenliği, Ücretleri ve Özelliklerine İlişkin Bir İnceleme

Bu arada BeInCrypto yakın zamanda şunları bildirdi: Grayscale’in yüksek işlem ücretleri Bitcoin ETF, gözlerini oldukça düşük ücret talep eden rakiplerine çevirmiş olabilir.

GBTC %1,5 kadar yüksek ücretler uygulamaktadır. Buna karşılık, BlackRock’un iShares Bitcoin Trust gibi rakipleri %0,25’e kadar ücret talep ediyor; bu da GBTC’den oldukça düşük.

Sonuç olarak bazı topluluk üyeleri, yatırımcıların daha düşük ücretler sunan diğer Bitcoin ETF’lerine geçebileceğine inanıyor.

Bitcoin ETF Reklamları Geniş Kitlelere Hitap Ediyor

Spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) ürünlerinin onaylanmasının ardından iki varlık yönetimi firması BlackRock ve Bitwise televizyon reklamları başlattı.

BlackRock, ETF’nin onay sonrası onayını yayınlarken, onay bekleyen Bitwise yaklaşık bir ay önce neşeli bir reklam yayınlamıştı.

BlackRock’un tematik ve alternatif ETF’ler başkanı Jay Jacobs, BlackRock’un reklamında ön plana çıktı. Reklam, Bitcoin’e olumlu bir bakış açısı kazandırdı ve bunun “finansın geleceği için derin etkiler yaratacağını” ileri sürdü.

Bu arada Bitwise, basmakalıp prime-time televizyon reklamına benzeyen, daha kısa, daha az bilgilendirici bir reklam yayınladı.

Reklamda Jonathan Goldsmith yer alıyor ve onun geçmiş rolünü canlandırıyor. dünyanın ilginç adamıBitcoin’in ilgi çekici bir varlık olduğu sonucunu çıkarıyor.

Devamını oku: 2024’ün En İyi 4 Kripto Öğrenim ve Kazanma Platformu

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/kraken-bitcoin-etf-approvals-custody-products-exchanges/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir