BeinCryptoKriptohaber

Kripto Borsası OPNX Neden 5 Gün İçinde Kapanıyor?

Büyük kripto borsası OPNX’in kullanıcıları, borsanın tüm operasyonlarını resmi olarak durdurması planlandığından, platformdaki tüm pozisyonlarını önümüzdeki 5 gün içinde tamamlamaları gerektiği konusunda uyarıldı.

Borsa, kullanıcılarına yazdığı bir mektupta, yaklaşan kapanmadan önce kişisel kayıtlar için işlem geçmişini dışa aktarmanın önemini vurguladı.

Kullanıcıları işlemleri tamamlamaya ve işlem geçmişlerini dışa aktarmaya teşvik etmenin yanı sıra borsa, kullanıcıların tüm paralarını borsadan çekmeleri gerektiğini de belirtti. platformu önümüzdeki 12 gün içinde.

“Tüm kullanıcılara 14 Şubat 2024 tarihine kadar OPNX.com’dan paralarını çekmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu tarihten sonra para çekme işlevi devre dışı bırakılacaktır.”

Borsa, 2022’deki çeşitli kripto çöküşlerine, özellikle de FTX’e yanıt olarak Nisan 2023’te faaliyete geçti. Geçmişteki kripto çöküşlerinin kurbanlarının, artık feshedilmiş kripto şirketlerindeki iddialarından yararlanmalarına olanak tanıyor.

Devamını oku: Ocak 2024’te Kripto Ticareti için En İyi 11 Altcoin Borsası

OPNX ifade eder kendi web sitesinde halka açık bir pazar yerinin gerekliliğiTaleplerin kabul edilmesini ve ticaretini kolaylaştırmak.

“Open Exchange, kripto krizlerinden zarar görenler için bir çözüm ve yuva olup, talep sahiplerinin kilitli taleplerini doğrudan kriptoya aktarmalarına veya bunları marj sermayesi olarak kullanmalarına olanak tanıyor.”

Bununla birlikte, borsanın kurucuları aynı zamanda şu anda feshedilmiş olan kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in (3AC) kurucu ortaklarıdır.

OPNX Feshedilmiş Bir Kripto Hedge Fonuna Bağlı

Geçtiğimiz ay yetkililer Su Zhu’yu hapishaneden serbest bıraktıancak kurucu ortağı Kyle Davies’in yetkililer tarafından anlaşılması zor olmaya devam ediyor.

Zhu’nun tutuklandığı haberi, yangın satışına yol açtı yaklaşık 1 milyon dolar değerinde OX tokenıOPNX’in yerel belirteci.

OX Token (OPNX yerel token) 3 Aylık Fiyat Tablosu.  Kaynak: CoinGecko
OX Token (OPNX yerel token) 3 Aylık Fiyat Tablosu. Kaynak: CoinGecko

Son gelişmelerde Singapur Yüksek Mahkemesi, 3AC’ın davanın reddi yönündeki teklifini reddetti. DeFiance Capital tarafından açılan dava.

Devamını oku: 2023 Yılında En Düşük Spread’e Sahip 7 Kripto Borsası

DeFiance Capital, 3AC platformunda faaliyet göstermesine rağmen varlıklarını ve operasyonlarını yönetme konusunda özerklik arayışındaydı.

DeFiance Capital, farklı tüzel kişiliğine vurgu yaparak, alacaklı geri ödemesinde varlıklarının bağımsız olarak ele alınması gerektiğini ileri sürüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/cryptocurrency-exchange-opnx-ceases-operations/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir