BeinCryptoKriptohaber

Kripto Piyasası Bugün Neden Yükseliyor?

Toplam kripto piyasası değeri (TOTAL) gün içi en yüksek seviyelerde iyi performans gösterdi ancak kısa süre sonra düştü. Aynı durum, temel desteğin altındaki Bitcoin (BTC) için de geçerliydi. Ancak dogwifhat (WIF) önceki hissiyattan yararlanarak son 24 saatte büyük bir sıçrama kaydetti.

Bugünkü haberlerde: –

Toplam Piyasa Değeri Şaşırtmadı

Toplam piyasa değeri, neredeyse bir haftadır destek tabanı olarak sağlamlaştırılamamasının ardından 2,5 trilyon dolar civarında seyrediyor. TOTAL neredeyse destek tabanının üzerine ulaşırken, günün başlangıcı yükseliş gibi görünüyordu. Ancak bu gerçekleşmedi.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 9 Altcoin Borsası

Kripto Piyasa Değeri Analizi.
Kripto Piyasa Değeri Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

MN Trading Consultancy’nin Kurucu Ortağı ve CIO’su Michaël van de Poppe, mevcut piyasa duyarlılığı hakkında BeInCrypto’ya özel olarak şunları söyledi:

“Bitcoin’i çevreleyen mevcut piyasa hissiyatı, fırtına öncesi sessizlikle karşılaştırılabilir. Mart başından bu yana 60-73 bin dolar arasında konsolide oluyor ve büyük bir çıkış için dayanıklılık kazanıyor. Van de Poppe, birçok kurumun Spot Bitcoin ETF’ye yatırım yaparken hükümetlerin Bitcoin’in benimsenmesinin potansiyel fırsatlarını hevesle tartıştığı gerçeğini (Arjantin yakın zamanda ekonomileri için Bitcoin ile bir çözüm araştırmaya karar verdi) belirtti.

Şöyle devam etti:

“Bu, Bitcoin’in benimsenmesini daha da ileri götürüyor; bu sayede Bitcoin fiyat hareketinin ana faktörleri, zayıflayan ABD Doları ile birlikte makroekonomik oyun alanına dayanıyor, Çin ve diğer ülkeler daha fazla Altın biriktiriyor… Kriptoya özgü piyasa hareketleri yalnızca XRP ve Ethereum. Eğer XRP davayı kazanırsa (ki bu ufukta görünüyor)… eğer Ethereum S-1 dosyalarının onaylanmasının ardından borsalarda listelenecekse, bu her şeyde güçlü bir devamın yaşanacağını gösteriyor,” van de Poppe sonucuna vardı.

Bitcoin Fiyatı Sabit Kalıyor

Bitcoin’in fiyatı 68.500 dolar desteğinin altına düşse de hâlâ yükseliş işaretleri gösteriyor. Yatırımcılar birikim yapmaya odaklandı ve bu da BTC’nin bu çeyrekte tekrar 70.000 dolara ulaşmasını sağlayacak.

Devamını oku: Bitcoin Yarılanmasının Tarihi: Bilmeniz Gereken Her Şey

Cardano Fiyat Analizi.
Cardano Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak yükselişin gecikmesi yatırımcıların belirsizliğini tetiklerse satış ihtimali söz konusu olabilir. Sonuç olarak Bitcoin fiyatı 66.000 dolara düşebilir.

Dogwifhat Altcoin Gösterisini Çaldı

WIF fiyatı, yükselişi gözlemlenebilen birçok kripto varlığı arasında beklenmedik bir liderdi. Altcoin gün içi en yüksek seviyedeki 4 dolarlık direnci kırdığında meme coin son 24 saatte %20’lik bir artış kaydetti.

Devamını oku: Dogwifhat (WIF) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

WIF Fiyat Analizi.
WIF Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Meme coin 4,2 dolar seviyesindeki direnci kırma yolunda görünüyor. Desteğe dönüştürülürse bu seviye, WIF fiyatının 4,8 doların üzerinde yeni bir ATH grafiği oluşturmasını sağlayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/why-is-the-crypto-market-up-today-9/

Diğer Yazılar

1 of 5.255

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir