BeinCryptoKriptohaber

Kripto Yatırımcıları Neden Coinbase’in Temel Meme Coin’lerine Akın Ediyor?

Kripto yatırımcıları Solana tabanlı meme tokenlarından Coinbase’in Base meme coinlerinin büyüyen pazarına geçiş yapıyor.

Bu hareket, likidite ve piyasa duyarlılığının yatırım kararlarını yönlendirdiği sektördeki daha geniş bir eğilimi yansıtıyor.

Solana’dan Temel Meme Paralarına

Rekt Fencer, aracılığıyla 1 milyon doların üzerinde para biriktirdiği bildirilen deneyimli bir analisttir. Solana meme paraları. Base tokenlara yönelik hücuma liderlik ediyor. Fencer’ın geçişi sadece blockchain değişimi değil, aynı zamanda kripto para birimi yatırımları etrafındaki heyecanın da bir kanıtı.

O da vurguluyor Yüksek getiri sağlayabilecek Base tokenlarının kullanılmamış potansiyeli. Benzer şekilde, Xremlin takma adı altındaki başka bir analist de katılıyorum piyasanın dikkatinin yavaş yavaş Temel memlere yöneldiğini.

Şuna dikkat çekiyor Coinbase 100 milyondan fazla kullanıcısının, tohum ifadelerine veya özel anahtarlara ihtiyaç duymadan Base’de ticaret yapmasına olanak tanıyan yeni bir teklif sunacak ve bu da heyecanı daha da artıracak.

Blockchain Ekosistemleri
En Popüler Blockchain Ekosistemleri. Kaynak: CoinGecko

Meme paralarının cazibesi, çevrimiçi topluluklardan ve sosyal medya spekülasyonlarından yararlanma yeteneklerinde yatmaktadır. Gerçekten de topluluğun gücü meme coin’in başarısında çok önemli bir rol oynuyor. Aktif sosyal medya varlığına ve yüksek etkileşim oranlarına sahip tokenlar genellikle güçlü ve destekleyici bir temele işaret eder ve bu da sürdürülebilir büyümeye yol açabilir.

Bazıları bu varlıklara şüpheyle yaklaşsa da mali etkileri göz ardı edilemez. Fencer, yatırımcılara “meme paralarını görmezden gelmeyi bırakmalarını” ve bu kazançlı trendden yararlanmaya başlamalarını tavsiye ediyor.

Fencer, “Meme coin ticareti, ilk 1 milyon dolarınızı kazanmanın en kolay yoludur” diye düşünüyor.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Fencer, meme coin piyasasında başarılı bir şekilde gezinmek için özenli araştırmanın ve özel araçların kullanılmasının önemini açıklıyor. DEX Screener ve DEXToolsApp gibi platformlar, gerçek zamanlı analiz için çok değerlidir ve yatırımcıların yüksek potansiyele sahip kripto paraları erken tespit etmelerini sağlar. Etkili X kişiliklerini takip etmek ve borsaları izlemek aynı zamanda trend olan tokenlara dair kritik bilgiler sağlayabilir.

Ayrıca stratejik kullanıma da değiniyor. Yapay zeka ticaret botları tokenları en uygun fiyatlarla güvence altına almak dikkat ve uzmanlık gerektirir.

Fencer tarafından öne çıkarılan Base meme coinleri arasında Normie (NORMIE) 0,12-0,08 $ giriş fiyatıyla, doginme (DOGINME) 0,001-0,0007 $, Briun Armstrung (BRIUN) 0,023-0,016 $, bloo (BLOO) 15 $ giriş fiyatıyla tavsiye ediliyor. -12$, BaseProShops (BPS) 0,0057-0,0034$ ve Brett (BRETT) 0,03674-0,02$. Her token benzersiz bir pazar değeri sunar ve önemli bir büyüme potansiyeli sunar.

Yine de Xremlin, yatırımcılara, oluşturdukları yüksek riskler göz önüne alındığında bu meme coinlerine dikkatli yaklaşmalarını tavsiye ediyor.

“Memlere yatırım yapmak yüksek risklidir. Sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar bahis yapın. Aldatmaca azaldığında projeler halı, yavaş halı veya aniden %50 ila %70 oranında düşüş yaşayabilir,” diye bitirdi Xremlin.

Devamını oku: Mart 2024’te Kripto Ticareti için En İyi 11 Altcoin Borsası

Bu değişim Solana Base’e geçiş, kripto alanında daha yeni, belki de daha az keşfedilmiş zenginlik yollarına doğru stratejik bir dönüşü temsil ediyor. Fencer gibi tüccarların gösterdiği gibi meme coin piyasasına bilgi ve stratejiyle yaklaşıldığında keşfedilmeye hazır, kazançlı bir alan olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/crypto-traders-solana-base-meme-coins/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir