BeinCryptoKriptohaber

Kriptoyu Evlat Edinmeye Doğru Kaydıran Amerikalılar, Daha Az Spekülasyon

Coinbase, Amerikan kripto para sahipliğine ilişkin anket bulgularını yayınladı ve katılımcılar arasında zihniyette gözle görülür bir değişim olduğunu gösterdi. Veriler, “kazanmak için bu işin içinde olmalıyım” şeklindeki spekülatif bir yaklaşımdan, evlat edinme konusunda daha geniş ve daha iyimser bir perspektife geçiş yapıldığını gösteriyor.

Rapor, Amerikalı kripto para sahiplerinin çoğunluğunun mevcut finansal sistemden hoşnutsuzluğunu dile getirdiğini vurguluyor.

Amerikalılar Spekülasyon Yerine Kripto Evlat Edinmeyi Benimsiyor

Yakın tarihli bir rapora göre, Amerikalıların neredeyse dörtte üçü ve ülkedeki kripto sahiplerinin çoğunluğu, geleneksel bankaların işlemler için talep ettiği mevcut ücretlerden memnun değil.

“Amerikalıların %71’i ve 10 Amerikalı kripto sahibinden 9’u yeni, güncellenmiş bir finansal sistemin parçası olarak daha düşük ücretler istiyor.”

Ancak çoğu kripto para sahibi, kripto paranın yüksek işlem ücretlerine ve yavaş işlem sürelerine alternatif olarak hizmet edebileceğine inanıyor Geleneksel bankalar tarafından sunulmaktadır.

Devamını oku: Brian Armstrong Kimdir? Coinbase Kurucusuna Derin Bir Bakış

Bu, kripto yatırımına yönelik tutumlarda olumlu bir değişime işaret ediyor; daha azı bunu yalnızca spekülatif bir kumar olarak görüyor ve daha fazlası onun yaygın benimsenme potansiyelinin farkına varıyor.

“Amerikalı kripto sahiplerinin %76’sı, yani en iyisini bilenler, kripto paranın finansal sisteme erişimi kolaylaştırabileceğini düşünüyor.”

Kaynak: Coinbase
Coinbase “Kripto Durumu” Raporu Özeti. Kaynak: Coinbase

Ancak Kasım 2023’te kripto analisti Jamie Coutts, blockchain teknolojisinin, duruma bakılmaksızın benimseneceğini vurguladı. kripto pazarının olumluluğu veya olumsuzluğu.

“Blockchain teknolojisinin ayı piyasası/boğa piyasasının benimsenmesi hız kesmeden devam ediyor. Önümüzdeki on yılın en büyük yapısal trendlerinden birine maruz kalmamak maliyetli olabilir.”

Kripto Benimsemeye Yönelik Küresel Beklentiler Yükseliyor

Kripto ve blockchainin benimsenmesine inananlar yalnızca Amerikalılar değil. Avrupa’da giderek daha fazla ülke bunun finansal sisteme getirebileceği faydaları görmeye başlıyor.

Devamını oku: Gemini Coinbase’e Karşı: Bilmeniz Gereken Her Şey

Bu arada, 29 Ocak’ta kripto borsası Binance katılımcılarla röportajlar yapıldı Dört Avrupa ülkesinden: Fransa, İtalya, İspanya ve İsveç. Sonuçlara göre çoğu kişi kripto endüstrisi hakkında olumlu düşünüyor.

“Yakın zamanda yapılan bir Binance anketi, Avrupalıların %73’ünün kripto para birimlerinin geleceği konusunda iyimser olduğunu ortaya koyuyor!”

Bununla birlikte, kripto para sahiplerinin küresel sayısı hızla artıyor ve bu da analistlerin ve anket bulgularının değişen zihniyete ilişkin iddialarını doğruluyor.

22 Ocak’ta BeInCrypto şunları bildirdi: küresel kripto para sahiplerinin sayısı 2023’te %34 arttı. Üstelik Ocak’taki 432 milyondan Aralık ayı itibarıyla şaşırtıcı bir şekilde 580 milyona ulaştı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/crypto-adoption-americans-speculation-united-states-coinbase/

Diğer Yazılar

1 of 3.260

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir